Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KNA

Jakość wydruku

Polecane posty

Mam problem z drukarką, a dokładniej z urządzeniem wielofunkcyjnym Lexmark X1195. Przeważnie używam go do drukowania tekstu, ale teraz potrzebuję wydrukować okładkę na film z wesela, ale to co wychodzi można nazwać tylko jednym słowem: tragedia. Nie wiem czym jest to spowodowane, kiedyś miałem normalną drukarkę, jakiegoś starego HP i obrazki z niego były 100, jak nie 1000 razy lepsze. Wie może ktoś z was jak sobie z tym poradzić (od razu mówię, że na dzień dzisiejszy kupno nowej drukarki nie wchodzi w grę)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem kilka opinii na necie o tej drukarce i w sporej większości ludzie narzekali na tą drukarkę. Zarówno z powodu drogiego kolorowego tuszu, jak i mocno "średniej" jakości wydruku (chociaż widziałem też kilka opinii, w których ten aspekty był zachwalany akurat). Możliwe więc, że po prostu drukarka jest do kitu, ale poczekaj jeszcze na opinię kogoś bardziej się znającego może coś wymyśli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w domu dwa lexmarki, x1195 i x2250 ..

używałem do OCR i wydruku mono. W obydwu padł mi skaner, zarżnięty po okołu 300 skanach... szmelc!

Co do drukowania w kolorze - kiepsko to wychodziło, nie powiem, ale nie aż tak tragicznie. Kup sobie dobry papier, a tak w ogóle to wrzuć tu skan okładki, jak to Ci wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...