Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emen24

Rozwiązany: Call of Duty: Modern Warfare 2, gra przestaje odpowiadać przy wyborze serii ofiar

Polecane posty

Mam następujący problem. Ostatnio wbiłem sobie 63(chyba) lvl w drugim prestiżu i dostałem dostępne odblokowanie serii ofiar. Klikam więc w AC130 i wyskakuje mi potwierdzenie decyzji klikam TAK i gra przestaje odpowiadać. Kliknąłem na inną nagrodę jest to samo. Ktoś wie jak temu zaradzić?

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś więcej o tym problemie? Bo z tego co napisałeś mogę się domyślać że przy wyborze killstreaków sie gra zawiesza. I uprzedzając następne pytanie podaj dokładną konfigurację kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uh... Więc tak mój sprzęcior: Intel Pentium Core 2 duo 2.4Ghz, 2Gb Ram, Nvidia Geforce 9500 512mb Vista.

Spróbowałem reinstalki i w trakcie instalacji steam albo instalator się po prostu wyłącza, albo w trakcie uaktualniania platformy steam jest napisane że steam w tym momenicie jest niedostępny spróbuj ponownie później. Potrzeba do reinstalki wzięła się stąd że jak uruchamiałem grę to mój kolega mówi że mu się mw2 uaktualnia a mi nic, jak próbuje dołączyć do gry to jest info że mam złą wersję gry. Włączoną mam opcję automatycznego pobierania aktualizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...