Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pawelo314

Rozwiązany: Need for Speed Hot Pursuit 2, jak włączyć tryb Top Cop

Polecane posty

Witam o tuż mam problem z grą ( Need For Speed Hot Pursuit 2 ) chodzi mi dokładnie o typ gry : Top Cop , czyli wybieram albo ja policję albo np mój kumpel i on mnie ściga albo ja go

nie wiem jak ten tryb włączyć , trzeba przejść całą grę? ( już to zrobiłem wszystkie poziomy przeszedłem ) co trzeba zrobić aby w tym trybie zagrać ?

Proszę o pomoc

Oczywiście za pomoc postawię pomógł/piwko co tam macie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnego info o grze :

W Need For Speed: Hot Pursuit 2 istnieje możliwość ścigania się w dwóch trybach gry: Hot Pursuit oraz Championship. W pierwszym trybie gry rywalizuje się z przeciwnikami oraz z policją próbującą za wszelką cenę zatrzymać gracza. Drugi tryb różni się od pierwszego brakiem policji. Za wygraną, otrzymuje się pieniądze za które można kupować lepsze samochody oraz wiele innych przydatnych rzeczy. Po przejściu całej gry można grać w trybie Multiplayer lub ścigać się z komputerem w Single Challenge.

wnioskuję z tego że i ty i Twój kumpel musicie razem przejść grę by móc bawić się w muti

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie da zrobić. W NFS HP2 jest tylko jedna opcja: ścigania się pomiędzy graczami (Single Race albo Knocout). Nie możesz np. wprowadzić do grania w trybie multi opcji aby ścigały was patrole policyjne, czy ścigać się z komputerowymi przeciwnikami, oraz ścigania się nawzajem tak jak ty chcesz że jeden ucieka a drugi go goni. Takie opcje w tej części nie istnieją tak samo jak w późniejszych. Jedyne dwa NFS'y które oferowały takie możliwości rozgrywki w trybie multiplayer to Need for Speed Hot Pursuit (pierwszy Hot Pursuit czyli trzecia część serii) oraz High Stakes (czyli czwarta część serii).

Pod tym kątem każda następna po High Stakes część NFS była strasznie biedna i zubożana... Ta seria się już po prostu wypaliła jak dla mnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...