Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

surmen

Rozwiązany: Another World, wyskocznia się urywa, zabójczy strażnicy

Polecane posty

Witam. Nie wiem co zrobic w pewnym etapie gry. A mianowicie gry wychodzę z więzienia mój kumpel rzuca mnie na taką jakby wyskocznię i gdy sam skacze wyskocznia urywa się, jedynym wyjściem jest skok w dół lecz gdy zaskakuję w kółko zabija mnie dwoje strażników. Problem w tym że nie wiem jak ich załatwic .

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej rzecz ujmując, musisz ich zabić zanim oni to zrobią z Lesterem :). Wiem że nie jest to łatwe, ale metodą prób i błędów znajdziesz właściwą sekwencję ruchów (na samym początku trzeba postawić barierę i dbać potem o jej "odnawianie"), którą niestety trzeba wykonać bezbłędnie. Innego sposobu nie ma, pocieszę Cię, że jest to chyba najtrudniejszy moment w grze :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jak wylądujesz musisz się cofnąć o krok-pół kroku (tj. ruszyć ku przepaści) i natychmiast zasłonić się barierą, bo inaczej, jak pewnie sam zauważyłeś, cwaniaki po prostu wysuwają blastery przed twoją barierę. To tylko kwestia odpowiednio szybkiego wykonania kombo cofnięcie-odwrócenie-bariera na klęczkach. Oczywiście jak najszybciej rozwal ich bariery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...