Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akonczakoppl

Dragon Age - co po dołączeniu do Szarych Strażników?

Polecane posty

Po ceremoni dołączenia do Szarych Strażników mam info od Duncana o radzie u króla - ake nic się nie pokazuje -> Duncan stoi w komnacie gdzie była ceremonia dołączenia.

W miejscu gdzie jest tabliczka rada wojenna nie ma nikogo oprócz dwóch służących.

Gra oryginalna edycja kolekcjonerska - już przeinstalowana - co trzeba poprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakimś cudem jesteś już po spotkaniu z królem. :P Wczytaj dla pewności jeszcze raz save'a sprzed dołączenia i weź inną opcję w rozmowie z Duncanem :P. Jak dochodzisz do tego stołu, przy którym stoją służący powinna się włączyć rozmowa Cailana z Loghainem. Patch może coś tu pomoże, chociaż wątpię, bo ja tego typu problemu nigdy nie miałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakimś cudem jesteś już po spotkaniu z królem. :P Wczytaj dla pewności jeszcze raz save'a sprzed dołączenia i weź inną opcję w rozmowie z Duncanem :P. Jak dochodzisz do tego stołu, przy którym stoją służący powinna się włączyć rozmowa Cailana z Loghainem. Patch może coś tu pomoże, chociaż wątpię, bo ja tego typu problemu nigdy nie miałem...

Gra jest w wersji 1.03

Stworzyłem nową postać i to samo - w rozmowie z Duncanem jest info że odbywa sie rada wojenna ale przy stole nikogo nie ma

Próbuję zagadać Alistara ale jest tylko info żeby gadać z Duncanem -> a Duncan wspomina o Radzie -> Rady nie ma

Wgrywanie wcześniejszego save-a przed wkroczeniem na ten obszar nie pomaga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...