Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeGreZet

Rozwiązany: Assassin's Creed II - Materiały Ekskluzywne, skąd zdobyć kod

Polecane posty

Mam pewien problem, zdobyłem prawie 100% w Assassin's Creed II i chciałem jeszcze troche pograć, więc zakupiłem na UPlayu parę dodatków. Niebyły to zbyt interesujące rzeczy, więc postanowiłem poszukać czegoś w zakładce "Materiały Ekskluzywne". Wymaga to niestety specjalnego kodu i tu pojawia się moje pytanie, gdzie można by było zdobyć taki kod. Próbowałem kombinować, szukałem w Googlach, na forach, nawet próbowałem wpisać kod do instalacja, ale zostałem poinformowany, że kod został już użyty. Ktoś może pomóc?

Temat przeniosłem.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz rozegrać te wszystkie misje z Templariuszami? No to wiedz, że to materiały z Czarnej Edycji (dodatkowo kilka materiałów odblokowano kodami, jak byłą ta sprawa z padnięciem serwerów w weekend po premierze gry), której w Polsce nie uświadczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Ja kupowałem swojego Ac w empiku, "Edycja Specjalna". Tam były dodatki, tj. kody dwa. Jeden właśnie do AC2, drugi do avatara. Nie jest to coś specjalnego. Oni pewnie jeszcze jakieś dodatki będą robić =d. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...