Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shorty666

Battlefield Bad Company 2, jak strzelać z czołgu, jak wystrzelić pocisk pancerny

Polecane posty

Pierwsze pytanie:

Jak strzelać w czołgu z działka siedząc jako kierowca.

Drugie pytanie:

Po namietrzeniu pojazdu strzałką naprowadzającą, jak wystrzelić pocisk przeciw pancerny, tak by sam trafił w cel?

Trzecie pytanie ( a raczej problem ):

Zawsze po włączeniu gry i połączeniu się z serwerem po pewnym czasie tracę połączenie z serwerem. Wyświetla mi się komunikat: "Stracono połączenie z serwerem. Sprawdź swoje połączenia sieciowe". Gdy łącze się ponownie nie wyskakuje już mi ten komunikat.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Trzeba mieć wybraną odpowiednią specjalizację w grupie dla pojazdów. Obsługa broni czy coś w tym stylu.

2. Strzelasz strzałką, wybierasz wyrzutnię i musisz poczekać aż pokaże Ci się odległość w jakiej znajduje się pojazd. Przez cały czas musisz patrzeć na niego przez przybliżenie wyrzutni. Jak pojawią się cyferki, pocisk jest namierzony.

3. Ostatnio zauważyłem u siebie dość wysokie lagi. Może wyrzuca Cię z powodu przeciążenia serwerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o lagi na serwerach, bo to jest inna historia, tylko o lag z zerwaniem połączenia.

To nie zależy od serwera na który wchodzę. Ten lag pojawia się za każdym razem gdy włączam grę i łącze się z jakimś serwerem. Zawsze po pewnym czasie wszyscy stoją w miejscu i potem komunikat o zerwaniu połączenia. Ale gdy łącze się ponownie tego laga nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...