Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wahadlo200

Rozwiązany: Dragon Age Początek, gra wychodzi do pulpitu w Denerim

Polecane posty

Witam. Kupiłem sobie ostatnio Dragon Age - Początek Edycję Kolekcjonerską , ale wystąpił problem. Gdy jadę do Denerim i chcę tam wykonywać misje po kilku minutach gra wychodzi do pulpitu ew. zawiesza się. Po wyjściu do pulpitu nie mogę wczytać zapisu, na którym zapisałem grę przed trafieniem do Denerim. W innych miejscach ( Redcliff, Orzamar itp. ) gra może hulać po 2 godziny i nic jej nie jest.Gra hula na full opcjach grafiki.

Dodam, że ostatnio zainstalowałem patcha 1.3 , ale nie wiem czy to ma jakiś związek , ponieważ wcześniej ( z patchem 1.2 ) nie wchodziłem do Denerim. Także mam aktywne wszystkie przedmioty i misję z Edycji Kolekcjonerskiej (zbroja krwawego smoka, misja z Shalem i trzy dodatkowe przedmioty).

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły jak to rozwiązać to niech mi pomoże :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rzeczywiście dziwne ,co piszesz,też mam zainstalowanego patcha 1.3,wszystkie te dlc co piszesz + powrót do ostagaru i od niedawna mam też DAO Awaiking i nie mam z tą grą żadnego problemu,jedyny problem jaki miałem to,to że po zainstalowaniu dodatku Awaiking cieła się trochę ,ale najnowsze stery do grafiki nvidia i phys załatwiło sprawe. spróbuj może przeinstalować gre i aktualizować stery do grafiki i razem z nimi stery do phys może coś ci to pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest to możliwe że dwie postacie ( moja i brata ) "kłócą się " między sobą?? Bo chciałem sprawdzić czy na postaci mojego brata będzie to samo i mu wszystko działało. Zapisałem grę i spróbowałem na mój zapis. Uruchomił się i mój ładnie działał , ale gdy brat chciał wczytać swój zapis to jego się nie chciał wczytać.Zedytuję posta za chwilę bo sprawdzę czy moja postać się wczyta.

EDIT: moja postać w Denerim się wczytała więc pewnie bug się "przerzucił" na postać brata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...