Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GranaT

Rozwiązany: Steam, brak postępu w aktualizacji przy 48%

Polecane posty

Najnowsza aktualizacja z dzisiejszego dnia. Niestety, pobieranie staje na 48 % i za Chiny nie chce ruszyć. Próbowałem z włączeniem MW2, z włączeniem samego Steama i nic. Co mam zrobić?

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczyść dysk, wywal pliki tymczasowe, tempa itp. później zrób co koledzy wyżej zaproponowali - reset Steam'a.

Nic to nie daje. Chyba że jest jakiś sposób na restart Steam oprócz anulowania aktualizacji i ponownego włączenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Od 4 dni nie mogę grać :( Tyle że w mojej sytuacji jest to poważne z tego względu że jestem adminem serwera HosT-ArenyCS.

Znalazłem na jakiejś stronce gościa co miał też podobny problem i pisał do steama maila.

Napisali mniej więcej to:

"Usuń wszystkie pliki z wyjątkiem steamapps oraz steam.exe i uruchom ponownie komputer"

Wypróbuj to mi przynajmniej nie pomogło a jak pisałem do steama to dostałem głupie linki bo nie mogli maila zrozumieć (translator) :/ NOOBY :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem w takich przypadkach (niekoniecznie jeśli chodzi o problemy ze Steamem) pomaga defragmentacja. Można też spróbować przeinstalować aplikację.

Defragmentacja spoko jeszcze nie próbowałem ale reinstal robiłem dokładni 54 razy i nic :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co GranaT też nie mogę zagrać w ORYGINALNE Call of Duty MW2 bo Steam się aktualizuje, ale dochodzi do 48 czasem 50 % i zaczyna od nowa pobierać i to samo wkoło. Co mogę z tym zrobić? Ktoś mógłby mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuwaliscie clientregistry.blob ?

ogolnie po przejsciu na nowy steam trzeba przeinstalwoac mw2 ;)

jesli mieliscie zaznacozna opcje zachowania aplikacji do trybu offline sprobojcie zmienic serwer pobierania na poland

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem reinstalować ale i tak przed instalacją MW2 aktualizuje się steam i nic. Nie mogę zmienić rejonu pobierania bo nie da rady w ogóle steamu uruchomić, wcześniej dwa lata wszystko było Ok. Niektórzy radzą by coś usunąć z folderu Temp(ale co?)(wszystko?)Proszę o pomoc, jeśli ktoś rozwiązał kiedyś ten problem u siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem co zrobić z tym temp usunełęm steama zainstalowałem go od nowa Przemieniłem pliki ClientRegistryAppUpdateStats"z http://rapidshare.com/files/248450499/bloby.zip tymi to nic nie dało !!ciągle mi staje na 48% czasami na 50%

.Czy jest ktoś wstanie nam pomóc :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dodać że nie zatrzymuje się mi na updating steamie screen --> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71bd9a94b6fe756b.html ,tylko na Aktualizacji Platformy Steam -> screen http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70a8e8b8b7caa3d0.html jak ktoś coś wie jak to naprawić proszę niech pisze .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, kupiłem Mount & Blade (NIE PISAŁO NIGDZIE ZE STEAM POTRZEBNY). Steam już wcześniej sie nie aktualizował, no szlag mnie trafi! 69% i net nie wykazuje aktywności...

Mam nowiutkiego reinstalowałem chyba z 10 razy usuwałem te bloby i nic! Tracę już cierpliwość, żeby kupić oryginał i nie móc grać... No mało ze złości i bezsiły nie rozwaliłem biurka (cały czas mam problemy z różnymi programami wymagającymi aktualizacji). Nie mam siły już........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...