Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZeneQr

Wyłączanie się PC-ta

Polecane posty

Hmmm z tego co widziałem to był tam kurz...a konfiguracja to chyba taka jest:

procek amd X2 2Ghz

dysk: jakieś 300gb

karta: (zintegrowana z płytą) GF6100

ram: 2,5 gb (2gb dokupione jakiś rok temu)

płyt: od Gigabyte (sorry jeśli źle napisałem)

a co do zasilacz to pisze na nim:

Switching Power Supply

Model: Fell - 350 ATX

firma to Fell

Ps.:kolega mówił ze go czyścił od kurzu!

@luq92 no mówi że jak słucha muzy gra ogólnie wszystko padł mu windows więc go zainstalować nie może bo się wyłącza....nagle i trzeba włączać od nowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok co do temperatur to jutro może uda mi się wyrwać do kumpla i sprawdze to i wrócimy do tematu;) bo z zasilaczem może być kłopot :dry:

temperatura cpu jest w biosie pokazana?

Ps.:jaka temperatura jest dopuszczalna dla procków AMD athelon x2 (sorry za poprawność nazwy!)???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabula - idąc Twoim tropem, to można kupić koledze nowy komputer i po sprawie.

Jak to system padł? Co się dokładnie stało? I dlaczego kolega nie może zainstalować systemu? Co się dzieje przy próbie instalacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że to koniecznie przez to ( tego dowiemy się po sprawdzeniu temperatur :wink: ) ale takie czyszczenie zawsze się przyda.

Miałem identyczną sytuację, bez żadnego komunikatu komp się wyłączał. Też windowsa nie mogłem zainstalować. Wystarczyło pomachać troche pędzelkiem po podzespołach i wszystko dobrze śmiga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem powiem/popytam co do pasty :wink: a co do instalacji to jak już wspominałem KOLEDZE KOMP SIĘ WYŁĄCZA!!! zapewne od tego padł system a teraz nie da rady zainstalować bo się wyłancza po niedługim czasie!! tzn. zaczyna instalacje, instaluje aż DUP!!! i komp pada...

to ja tam popędzluje po bebechah kompa kolegi i wrócimy do tematu;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie jutro tą pastę. Sprawdźcie temperatury. Dokładnie wyczyśćcie jednostkę. Jeśli dalej będzie się wyłączał to prawdopodobnie przez ten zasilacz (chociaż i tak jak najszybciej twój kumpel powinien go zmienić).

@UP gdy zaczynałem pisać posta to tego twojego jeszcze nie było więc sory za spam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...