Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebi1295

Kompania graczy - Cenega

Polecane posty

Gość sebi1295

Otóż mam 2 gry z serii PKK po 25zł. i w obydwu pudełkach są ulotki na których pisze że jak zarejestruję grę to mogę wybrać nagrody.Za jedną grę np. rabat 30%.Gry kupiłem w grudniu czy to nadal jest aktualne, czy jeśli bym zarejestrował grę to faktycznie będę miał ten rabat.Czy nagrody się sumują tzn. 2 x rabat 30% = 60% rabatu.Czy rejestracja jest płatna i czy to nie jest jakieś naciąganie, a i czy z tego rabatu będę mógł skorzystać tylko w sklepie cenega.Czy to dobry sklep, zawsze wybieram płatność przy odbiorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest tak, że za każdą zarejestrowaną grę dostajesz jakieś punkty. Kiedyś to wyglądało tak, że za każdą złotówkę wydaną na grę dostawało się 1 punkt. Czyli za te dwie gry po 25zł dostałbyś 50pkt. Zebrane punkty możesz wymieniać na nagrody, może to być też zniżka na zakup gry. Ja sam swego czasu uzbierałem kilkaset punktów i za to wziąłem 3 książki całkiem za free :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ok zobaczę zaraz.teraz chyba regulamin się zmienił nie wiem, może są jakieś inne reguły.To co piszesz sam mówisz że było kiedyś.Możesz sprawdzić ile punktów bym dostał dzisiaj za te gry?Kupiłem je w grudniu, są to gry: TES 4: OBLIVION i JUST CAUSE z serii PKK po 25zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Kompani Graczy jest punktacja gier. W twoim przypadku, za każdą grę dostałbyś 30 pkt.

Żeby zarejestrować gry musisz sobie utworzyć konto na Kompani Graczy (taki duży przycisk Wstąp! obok logowania :P ). I dalej będziesz miał już napisane co robić krok po kroku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Dobrze wiem jak rejestrować tylko źle sformułowałem pytanie, chodziło mi o to czy waszym zdaniem mam rejestrować czy nie? :tongue:

Skoro według ciebie za każdą z gier dostałbym po 30 pkt. to wychodzi 60 i co bym niej więcej dostał za te 60 pkt.?Bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak najbardziej tak, bo warto. Jak już masz swój profil, to możesz przejrzeć katalog nagród. Może za 60 pkt nic nie weźmiesz, ale:

1. Za miesiąc albo dwa kupisz następne 2 gry i będziesz już miał więcej punktów.

2. Te punkty, które masz nie znikną, możesz je wykorzystać nawet po 2 latach.

3. Czasem Cenega robi takie akcje, że dostajesz punkty za free. Ja jakiś czas temu dostałem 100 pkt z okazji urodzin Kompani Graczy :)

4. Dodatkowo możesz brać udział w różnych konkursach/licytacjach.

5. Rejestrując gry nic nie tracisz (oprócz kilku minut czasu), więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Wszystko jest za darmo???

A na tej ulotce piszę że jak zarejestruję grę to dostanę rabat 30%, czy to prawda?Jak masz konto to daj screena z katalogu nagród, a jak nie to napisz co by było za te 60 pkt. czy byłby jakiś rabat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie za 10 pkt można sobie wziąć 50% zniżkę na wypożyczenie filmu. Reszta nagród zaczyna się już od jakichś 150-200 pkt. Niestety trzeba trochę tych punktów uzbierać, żeby coś sensownego z tego mieć. O zniżkach na gry nic nie jest napisane, no ale skoro masz taką ulotkę to widać tak jest. Najlepiej stwórz sobie konto i sam popatrz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

E tam na razie nie będę tych gier rejestrował, jak się uzbiera to zarejestruję, na razie mam tylko 2 ale za tydzień kupuję jeszcze Bioshock i Kane & Lynch więc kolejne 60 pkt.Już się nie mogę doczekać bo kompletnie nie mam co robić. :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeżeli mam dziewięć gier z Kolekcji Klasyki (ale NIE Pomarańczowej), to dzisiaj też będę mógł zarejestrować te tytuły. Chodzi o to, czy po ukazaniu się PKK przyjmą mi zwykłą KK? Z góry dzięki za odpowiedź!

Kiedyś bardzo lubiłem tą serię, ale żadnej gry nie rejestrowałem :confused: A mój kolega podobno dostał słuchawki - nie za punkty, lecz za to, że po prostu był zarejestrowany :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, bardzo miło :smile: Tylko czy 225 pkt. to nie trochę za mało, jak na tyle gier? Czuję się oszukany... :ohmy:

Weź pod uwagę, że te wszystkie gry kosztowały cię 225 zł albo mniej. To niedużo, a miłe jest, że dostajesz w zamian cokolwiek, bo jak kupujesz np. zasilacz do kompa to nic nie dostajesz. Powinieneś się wtedy czuć jeszcze bardziej oszukany :P

Ktoś wie od ilu pkt. można dostać fajne nagrody?

Załóż konto i sam sprawdź. To nic nie kosztuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... od kupy czasu mam ten problem, ale dopiero dzisiaj mnie wzięło na rejestrację. Otóż kiedy jestem zalogowany itd. w moim profilu klikam tam na "zarejestruj grę/moje gry" czy coś koło tego... No i kompletnie nic się nie dzieje, nic się nie otwiera. Co mogę zrobić? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to używam Firefoxa, próbowałem również Internet Explorerem, bo innej na komputerze nie mam a nie chce mi się ściągać (próbowałem na laptopie, też Firefox). Hmm... wydaję mi się, że tak, wszystko inne działa bez zarzutu, ale jak to sprawdzić, żeby mieć pewność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbowałem na Operze, tak jak w przypadku Firefoxa na tym dolnym pasku pisze java script: void(0). W przypadku Internet Explorera pisze, że wystąpił błąd na stronie. Cookiesy czyściłem wielokrotnie od czasu pierwszej próby, ale spróbuję jeszcze raz, i zrobię edita.

EDIT: Nic to nie dało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...