Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kanarek15

Steam - odzyskanie hasła

Polecane posty

Mam problem, bo steam zawsze sam mi się logował, nie musiałem wpisywać hasła, i je zapomniałem. Wylogowałem się przypadkiem, i teraz nie wiem jakie hasło, a żeby odzyskać trzeba też podać pytanie na odpowiedź i też nie wiem jakie jest -.- ...

Czy jest jakiś sposób by steam znowu mi się sam zalogował?

Albo jak do nich napisać by mi dali hasło? mogę im dać dowód że kupiłem grę zrobić zdjęcie cdkeya z loginem konta steam..

Pomoże ktoś plz, miałem mw2 za 100zł i w piach :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo steam zawsze sam mi się logował, nie musiałem wpisywać hasła, i je zapomniałem. Wylogowałem się przypadkiem, i teraz nie wiem jakie hasło, a żeby odzyskać trzeba też podać pytanie na odpowiedź i też nie wiem jakie jest -.- ...

Czy jest jakiś sposób by steam znowu mi się sam zalogował?

Albo jak do nich napisać by mi dali hasło? mogę im dać dowód że kupiłem grę zrobić zdjęcie cdkeya z loginem konta steam..

Pomoże ktoś plz, miałem mw2 za 100zł i w piach :(

Wchodzisz na oficjalną stronę Steam. Tam gdzieś będzie o problemach z kontem. Zgłaszasz kradzież konta (nawet jak Ci nie ukradli), musisz także dodać zdjęcie oryginalnego CD-keya z którejś z gier które masz. Po paru dniach Steam przysyła Ci nowe hasło ;) Ja tak zrobiłem, gdy też zgubiłem hasło.

Tu link: https://support.steampowered.com/kb_article...=2347-QDFN-4366 masz wszystko co i jak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...