Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hitmanc47

Problem z Xfire- łączenie z serwerem

Polecane posty

Ostatnio coś mi xfire źle działa. Tzn od dzisiaj. Wszystko było ok, ale przy uruchamianiu Runes of Magic się rozłączył. I nie mogłem ponownie się zalogować, przy zalogowaniu zatrzymywało się na Łączenie z serwerem. Po pewnym czasie jednak zaczął ponownie normalnie działać (jakieś 10 minut). I przy uruchamianiu RoMa znów mi się rozłączył, tym razem już z 2h czekam, próbowałem reinstalować itd. Da się coś zrobić? Internet nie jest obciążony, wszystko dobrze działa.

nie mogę oglądać profilów innych ludzi klikając przez te obrazki w podpisie. Tylko przez wejście na http://www.xfire.com/ i tam wybranie działa. Wyskakuje : Przekroczono limit czasu połączenia

Serwer profile.xfire.com zbyt długo nie odpowiada

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

* Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

* Jeśli komputer użytkownika jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...