Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

Dobry klient torrent.

Polecane posty

Poszukuje dobrego klienta do torrentow, niestety tylko na torrentach mozna sicagnac archiwalne mecze...

Niestety w torrentach jestem totalnie zielony, pobralem azerusa, ponoc dobry, jednak nie wiem czy dla niego mam jakies porty odblokowywac czy tez nie.

Azureus z opinii jest dosyć słabym klientem. Podobno strasznie obciąża komputer. Z wszystkich dyskusji na forach wynika, że microTorrent(tzw. uTorrent) jest najlepszy i obok niego stoi BitTorrent i BitComet. Co do odblokowywania portów. Z torrentami jest taka sytuacja, że musisz je odblokować na routerze i firewall'u w przeciwnym razie mogą pojawić się kłopoty z pobieraniem i udostępnianiem plików (ze szczególnym naciskiem na to drugie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azureus ma jedną zasadniczą wadę - jest napisany w Javie, co sprawia, że jest ciężki. Jest to jednak dosyć dobry program. Jeśli chodzi o porty, to w przypadku klientów sieci bittorrent porty są wybierane drogą losową przy pierwszym uruchomieniu (można je zmienić w konfiguracji), więc musisz poszukać na jakich portach pracuje Twoja aplikacji i odblokować odpowiednie porty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...