Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SubDBC

Wielki problem z portami usb

Polecane posty

Witam

Mam problem z myszką albo z portem USB ponieważ po podłączeniu myszki wyskakuje mi komunikat " Nie rozpoznano urządzenia USB

Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera ma awarię, ale system Windows nie może go rozpoznać..."

Stało się to po podłączeniu pendriva i przestał działać porty USB. Co lepiej format nie rozwiązał problemu.

Win XP Sp 3 32bit

płyta główna: gigabyte GA-945GCM-S2L

pamięć: 2 GB DDR2

karta graficzna 9600GT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź co się będzie działo na porządnym zasilaczu, bo ten, który masz jest niebezpieczny i może on być przyczyną. Zasilacz tak, czy owak do odstrzału.

:/ no to kicha... [zasilacz i tak miałem wymienić ale na razie funduszy nie mam] czyli nic nie da się zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, masz możliwość pożyczenia od kogoś sprawnego zasilacza?

Chyba nie, moi znajomi są tylko dobrzy kiedy chcą pożyczyć kasę albo jak coś chcą

A właśnie z przodu mam dwa wejścia USB (zostało jedno, drugie ułamałem) i wczoraj przez przypadek podłączyłem do tego zepsutego wejścia pendrive'a nic się nie stało ale myślę że może przez to coś się popsuło?

Yeah! Zresetowałem bios i poprawiłem wszystkie kable od zasilacza. Po restarcie i podłączeniu myszy jest upragnione okienko "Dodać nowy sprzęt?: mysz"

i działa!

Dzięki Sevard!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...