Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dopalacz

Problem z FireFoxem -brak zapisu danych z flashy

Polecane posty

Witam

Problem polega na tym, że przeglądarka (najnowsza wersja) czasami nie zapisuje haseł, postępów w grach flash, dosyć często nie działają filmiki na YT etc. Ogólnie, trudno powiedzieć dlaczego tak się dzieje. Czasami działa wszystko ok, innym razem znowu wali się wszystko. Przeinstalowywałem program, wracałem do ustawień domyślnych -nic nie pomogło. W końcu zainstalowałem program TuneUp, pozwoliłem mu na automatyczne dostosowanie systemu i od tego czasu posypało się wszystko co z wiązane z netem :/ .Problem jest dosyć błachy, ale po prostu coraz bardziej wkurza... Jeżeli ma ktoś jakiś pomysł co można z tym zrobić, proszę o info

PS. TuneUp wywaliłem, ale nic to nei zmieniło, ustawienia pozostały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się jeszcze raz ustawieniami profili:

oprócz istniejącego, stworzyłem nowy -strony ładowały się tragicznie powoli, YT i flashe cieły, natomiast żadne zmiany nadal nie są zapisywane. Potem wywaliłem wszystkie profile i stworzyłem kolejny, efekt taki sam jak wyżej :/

edytowane:

Gdzie w windows (Vista) znadję opcje mające cokolwiek wspólnego z udostępnianiem przeglądarce zapisywania plików na dysku? cookies etc? Szukałem w panelu sterowania, w opcjach internetowych, ale nic ciekawego tam nie znalazłem

EDIT:

Ostatecznie problem rozwiązałem, chodził o zwiększenie ilości dostępnego miejsca na dysku dla Flash-y (PPM na obszarze Flasha i w opcje wejść)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...