Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 5/2010

Polecane posty

W tym temacie możecie podyskutować o pełnych wersjach gier jakie są załączone do majowego numeru pisma CD-Action.

Na płycie, oprócz pełnych wersji, załączamy klienta do sieciowego MMORPG o tytule:

Runes of Magic PL

A oprócz tego dodatkowo dla stałych czytelników zamieścimy kody do unikatowego zwierzątka i do prezentu w grze.

Oficjalna strona gry: http://www.runesofmagic.com/pl/index.html

Trzecia pełna wersja to:

Championship Manager 2008 PL

Druga pełna wersja to:

Gwiezdne Wilki 2 PL

Główna pełna wersja to:

Just Cause PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RoMa gram już od jakiegoś czasu, więc muszę przyznać, że jestem zadowolony z peta + przedmiotu z Item Shop. A można się dowiedzieć, na jaki okres czasu jest ten pet? Tzn. przez jak długi okres można go używać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na pewno beda 2plytki bo juz sam ROM ma 6GB.

Z pełniaków to typuje albo AC albo Herołsy V które akurad w niemczech sa w komputer swiat gry niemieckim.

Możliwy też infernal lub stranglehold a może Civ. IV kto wie mnie jednak ciekawi co na okładce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pet ma być stały z tego co wiem, co do prezentu to jeszcze prowadzone są rozmowy więc na razie nie chcę nic konkretnego obiecywać.

Jak ktoś gra na Cath to może szukać gildii gdzie jestem wraz z Tigesem (dawniejszy współpracownik CD-Action) i Monkiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier na okładce.

Myślę że po tylu latach trwania CDA można przyswoić sobie formułę, że gry są dodawane najprzeróżniste, wg kaprysów targetu i cena/jakość?

Nie da się przewidzieć co dadzą do kolejnych numerów, co najwyżej typować - trafne typy to z kolei dobry łut szczęścia.

A to zabawne Ghost, bo mój klan też tam szpila. PvP może? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Bardzo możliwe, że trzecim (nie sądzę, żeby drugim) pełniakiem, będzie Just Cause.

W wątku "Pytania do Huta", Hut, zapytany, czy warto kupować Just Cause, odpowiada:

Jedynki bym nie polecał kupować, bo i tak niedługo w nią zagrasz

Może to ja mam jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale dla mnie to jasna informacja, że JC będzie pełniakiem w tym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...