Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Problem z zakupem CDA SPEC 01?

Polecane posty

Jesli w twoim miescie/miejscowosci nie ma tego CDA w kioskach - daj znac.

Napiszcie w jakim miescie/miejscowosci, a w wypadku duzego miasta - takze dzielnicy.

Np.

Kobrachcice

Warszawa - Zoliborz (empik na ul....)

itd.

To nam pozwoli "kopnac" tych, ktorzy powinnii owe numery miec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam temat co sam chciałem zacząć z troche innego powodu, więc się dopiszę:

Helsinki, Finlandia

Czyli czy jest jakaś możliwość uzyskania specjalnych numerów za granicą? Prenumerate mam, ale ona tych numerów widocznie nie obejmuje... (dlaczego?)

PS. Sorki za możliwe byki ortograficzne, dzięki za poprawy jeśli ktoś by się kwapił je zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam temat co sam chciałem zacząć z troche innego powodu, więc się dopiszę:

Helsinki, Finlandia

Czyli czy jest jakaś możliwość uzyskania specjalnych numerów za granicą? Prenumerate mam, ale ona tych numerów widocznie nie obejmuje... (dlaczego?)

PS. Sorki za możliwe byki ortograficzne, dzięki za poprawy jeśli ktoś by się kwapił je zrobić.

Nowa prenumerata juz obejmuje a zawsze mozna kupic ten nr jako archiwalny (po miesiacu).

A ja doprecyzuje: POLSKIE miasta/miejscowosci. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁÓDŹ - Polesie - tutaj mieszkam i brak CDA w całej okolicy.

Zadzwoniłem do wydawnictwa Bauer - wszak minęło już 10 dni od premiery a CDA nie ma i nie było a na Hitmana mam wielką ochotę.

Przekierowali mnie do działu prenumeraty (błędnie) gdzie kobieta nic nie wiedziała, ale dała mi numer do działu kolportażu.

Tam odebrała niezbyt rozgarnięta kobieta, która (mam nadzieję) zapisała sobie dane o braku CDA na Polesiu w Łodzi i przekaże je komu trzeba.

Na forum markolf rzuciłem okiem i zauważyłem dwie osoby ze ZGIERZa i PIŁY które miały problemy ze zdobyciem CDA.

A propo - jak chodzi o ten numer - do kiosku po raz pierwszy poszedłem 15 kwietnia - kupiłem "nowy numer" - nie patrzyłem nawet na okładkę, nie czytałem nic bo akurat byłem zajęty rozmową - wszak nigdy się nie zdążyło żeby CDA nowego nie było na czas. Dopiero gdy rozpakowałem srebrny worek... to mnie olśniło...

STARY NUMER!

I nigdzie w okolicy nowego... A za CDA zapłacone, nie mogą mi zwrócić pieniędzy. Dlatego tak mi zależy na tym by kolporter dostarczył to cholerne CDA!

Jeszcze słówko o okładce - jest paskudna. Dlaczego? Fatalny dobór kolorów(wygląda to jak skan z kiepskiego skanera - jakby w cieniach nastąpiły przekłamania kolorów - ten fiolet który bardzo źle kontrastuje z żółcią), zła kompozycja obrazu(zbyt centalna, zbyt blisko ryja Wieśka, miecz ucięty). Do tego, delikatnie mówiąc typologia nie powala, zbyt wiele jak zwykle naciapane rzeczy (czasopismo PSX np. ma mniej tekstu na okładkach a też zajmuje się grami. Wiem jednak że kwestia okładki to bardzo marketingowa kwestia na którą nie macie wpływu). Sądzę że CDA ma taką renomę i sprzedaż że nie potrzebuje już tych wszystkich głupot na okładce by zwabić czytelników - większość ludzi którzy decydują się na zakup CDA idzie do kiosku już SPECJALNIE po CDA. Okładka nie ma wpływu na decyzję o zakupie. Tak mi się wydaje - wszak internet pozawala nam poznać zawartość CDA jeszcze przed jego premierą, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słówko o okładce - jest paskudna. Dlaczego? Fatalny dobór kolorów(wygląda to jak skan z kiepskiego skanera - jakby w cieniach nastąpiły przekłamania kolorów - ten fiolet który bardzo źle kontrastuje z żółcią), zła kompozycja obrazu(zbyt centalna, zbyt blisko ryja Wieśka, miecz ucięty). Do tego, delikatnie mówiąc typologia nie powala, zbyt wiele jak zwykle naciapane rzeczy (czasopismo PSX np. ma mniej tekstu na okładkach a też zajmuje się grami. Wiem jednak że kwestia okładki to bardzo marketingowa kwestia na którą nie macie wpływu). Sądzę że CDA ma taką renomę i sprzedaż że nie potrzebuje już tych wszystkich głupot na okładce by zwabić czytelników - większość ludzi którzy decydują się na zakup CDA idzie do kiosku już SPECJALNIE po CDA. Okładka nie ma wpływu na decyzję o zakupie. Tak mi się wydaje - wszak internet pozawala nam poznać zawartość CDA jeszcze przed jego premierą, nie?

Panowie, jesli cpamy na okladce duzo tekstow, to widac tak trzeba. Nikt nie robi tego na zlosc albo zeby popsuc wrazenia ogladajacym... PSE sprzedaje z 15.000 egz. wiec to nie jest najlepszy przyklad do nasladowania dla nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może jako sprzedawca sie wypowiem. Salonik prasowy Kolporter w Lublinie. Nie dostaliśmy od dostawcy i mimo moich prób rozmów, że ten numer jednak powinien u nas być (empik dostał mimo że również prasę od tego samego dostawcy mają)...Jednak pani w centrali sie upiera się najpierw że przecież 15 sztuk dostaliśmy (taaa) a potem że już nie ma...I tak w koło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, Praga Południe (w żadnym kiosku).

Chociaż w Centrum też nie było, w Empiku Megastore Śródmieście też nie zauważyłem [chociaż nie pytałem, więc może gdzieś na magazynie mieli].

PS. Swój numer znalazłem w jednym z kiosków po za Warszawą [Marki/Ząbki] :P Ostatnio widziany był też ;) [jak wracałem z uczelni] na Saskiej Kępie w jednym z przyulicznych kiosków Ruchu :>

To nam pozwoli "kopnac" tych, ktorzy powinnii owe numery miec.

Właśnie, wydaje mi się, że oni tych numerów specjalnych się nie spodziewają i czekają z zamówieniem dopiero na kolejny, normalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jeden czytelnik kupuje w tym samym mieście co ja. :)

Kazimierza Wielka, woj. świętokrzyskie.

Nie było dokładnie w: Avicie, Lewiatanie, kioskach, Kolporter (Biedronka), Delikatesach Centrum, Centrum Paleo, Stokrotce i jeszcze jednym mniejszym sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja mieszkam w małym mieście ( Turek woj Wielkopolskie, 31 tys mieszkańców), a CDA zawsze jest, obojętnie czy numer specjalny czy nie w (prawie) każdym kiosku, w jednym nawet o 6:00, CDA już jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...