Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martin1007987

Gothic 3 - zadanie od Bradley'a

Polecane posty

No jeśli tak zrobiłeś to niedobrze... Nie da się "przywrócić" tego zadania - będziesz musiał wykonać inne żeby sobie podwyższyć reputację w Monterze - no chyba że pozostałe zadania już wykonałeś - to już nie będziesz miał okazji podnieść sobie reputacji w Monterze :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką drogą idziesz, bo jak orkami to po rozmowie z Marikiem już możesz iść, jak asasynami to trzy zadania, (2 dla soboty, jedno dla Basira) ale jak Buntownikami to Sanford Ci pomoże w rewolucji dopiero jak pogadasz z Varekiem (Varkiem?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz miałem podobny problem i mi brakowało chyba 10 % do pogadania z Varekiem i odpalenia rewolucji. Co zrobiłem ? Zacząłem samemu wyżynać orków od tak sobie, a niewolnicy i buntownicy się przyłączyli. Kilka ( dość sporo tam jest tych orków ) trupów później Montera była wolna, a ja mogłem sobie spokojnie kontynuować przygodę w Nordmarze. ( Ogólnie to wystarcza na nią miecz tego paladyna z Cape Dun, lub ognisty i wszyscy leżą ). Najlepszym miejscem jest ustawienie się w tym domku asasyna ( co na piętrze mieszka ) i sprowadzenie orków do ciebie łukiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...