Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milva

Knights of the Old Republic 2- podczas ładowania lokacji gra zacina się.

Polecane posty

Otóż mam takowy problem: będąc na planecie Izis (zaraz po lądowaniu) próbuję przejść do następnej lokacji, czyli głównej części miasta. Niestety za każdym razem przy jej ładowaniu pasek dochodzi do pewnego momentu, a potem wyrzuca mnie na pulpit i pojawia się komunikat: Kotor has stopped working. Do tej pory gra chodziła dobrze. Mam najnowszą wersję, angielskojęzyczną oraz zainstalowałam łątkę do Visty plus patche (które na nic się w sumie nie przydały, ale spróbowałam, bo co mi szkodzi). Próbowałam także wczytywać poprzednie save'y, ale gdy dochodziłam do tej lokacji za każdym razem pojawiał się ten sam błąd, czyli po prostu nie chciała się załadować. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie- proszę o pomoc :).

Mój sprzęt to:

Intel Core 2 Duo 1,8 Ghz

3 Gb RAMu

Geforce 8400m gs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie skoro możesz wczytywać savy i wogule grać, a gdy docierasz do danego momentu gra się "psuje" to może znaczyć, że podczas instalacji gry coś poszło nie tak ja trzeba i trzeba będzie gre reinstalować, ten sam problem miałem z Red Faction, ale nie martw się mi się to zrobiło już pod sam koniec gry, a i tak przeszedłem od nowa drugi raz. Jest też możliwaść, że przypadkiem usunąłeś plik potrzebny do wczytanie tego momętu gry. Tak czy siak trzeba reinstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...