Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HammerHead

Rozwiązany: Uwaga na naciągaczy Steamowych.

Polecane posty

Właśnie dostałem taką miłą wiadomość od pewnej osoby z forum (http://img710.imageshack.us/img710/7012/oszustt.jpg). Po wejściu na stronę wygląda ona bardzo podobnie do tej Steamowej i oferuje MW2 za darmo. Jednak by dostać "nagrodę" trzeba wpisać login i hasło. Nie sądzę, żeby to był on (HiszpaN), a raczej ktoś kto zwinął mu konto po tym jak dał się on złapać. W każdym razie uważajcie na takie "okazje" bo chwila nieuwagi i macie problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... Tylko jakiś głupek za przeproszeniem nabrałby się na takiego linka. Przecież od razu widać tą część ,,.cba.pl" i nikt by nie rozdawał za darmo MW 2.

PS. HiszpaN ma innego nicka :D

PS2. Zaraz sprawdzę... Tak to jego stare, bo nawet w temacie o TF2 napisał, że mu shackowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info dobrze wiedzieć :)

Shaker twierdzisz że tylko głupek by się nabrał, ale jednak ludzie się nabierają skoro takie metody kradzieży kont istnieją :P

a tak btw. to na forum cda przydałby się osobny temat odnośnie naciągaczy steamowych i innych platform online (np.EA Download Manager)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam włączyłem dziś Steama i dostałem podobną wieść od ManUSzatan (znajomy na Steam), oczywiście nie będę wchodził na żadne stronki i od razu wyłączyłem okienko z czatem, nawet nie odpowiadając. Nie wiedziałem, że to może być groźne, ale okazuje się, że takie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam włączyłem dziś Steama i dostałem podobną wieść od ManUSzatan (znajomy na Steam), oczywiście nie będę wchodził na żadne stronki i od razu wyłączyłem okienko z czatem, nawet nie odpowiadając. Nie wiedziałem, że to może być groźne, ale okazuje się, że takie jest.

Jeśli tak, to przepraszam, sam niepotrzebnie wchodziłem (zresztą pierwszy raz, tak zawsze wystrzegałem się przeróżnych linków - ale mówię - "to od Hiszpana" - to wejdę, nic się nie stanie - jak widać było inaczej), na szczęście swoje konto już odzyskałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zmienili już hasło steam oraz e-mail (jednak keylogguś siedzi) , ale go usunąłem i zostanę przy nowym koncie , gdyż nie mam zamiaru p...*ć się z steam/VALVe stronkami , których nienawidzę i nie wiadomo czy one same też są "zainfekowane" . Na starym koncie były tylko trzy gry , z czego dwie były brata , a gier dostaje dosłownie miliony . Trzecią grą było moje TF2 , nowe kupiłem za 20 PLN od znajomego z Allegro . Więc luuuuuzik !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego, koleś o nicku ADMIN i z avatarem Steam napisał do mnie że w celu sprawdzenia konta (wykryto nibyy u mnie pirata na Steam) musze podać login i hasło albo mnie zbanuje. Napisałem, "Zbanuj, czekam" i szybko wyłączył Steam i koniec po problemie, chciałem zgłosić to do Valve ale jakoś czasu nie ma, albo zapomne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...