Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JDog

Brak polskich liter w win xp

Polecane posty

Mam problem z polskimi literami w Windowsie XP. Wczoraj moj komputer zaczal cos dziwnego robic tzn. nie chcial sie wlaczyc, zawieszal sie przy logowaniu sie na uzytkownika. Za ok. 3 razem udalo mi sie zalogowac, ale stalo sie cos dziwnego. Pulpit sie zresetowal, to samo Moje Dokumenty i nie dalo sie uzywac polskich znakow. Poza tym wszystko bylo jak dawniej. Probowalem zmienic jezyka w Panelu Sterowania, ale to nic nie dalo. Po prostu zminy nie zapisywaly sie. Probowalem z 'Zastosuj' i tez nic nie dalo. Jezyk byl ustawiony na angielski. Wie ktos jak to naprawic ?

Sory za brak polskich znakow, ale sami rozumiecie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zasilacz, ale raczej wygląda to na efekt działania jakiegoś szkodnika. Sprawdź system za pomocą programu Malwarebytes' Anti-Malware, niech ten program ponaprawia to, co znajdzie. Następnie wklej loga, który zostanie wygenerowany po skanowaniu. Ponadto ściągnij i uruchom OTL, pozaznaczaj opcje: Scan All Users, LOP Check, Purity Check. Zaznacz też opcję Use Safelist w Extra registry. Wklej oba wygenerowane przez OTL logi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...