Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krych777

Rozwiązany: Gta 4- problem z działaniem gry

Polecane posty

Witam!

Mam problem z Gta IV, iż gdy gram fps siega 17,5 (na srednich detalach) lub 18 (na niskich detalach).

Próbowałem sposobu z "commandline" i nic nie dało. Pasek karty graficznej w opcjach pokazuje 456/506 (jest zielony)

Komputer:

Intel Pentium Dual Core E2220 2,4 gHz

GeForce 9500 GT

Windows XP Home Edition SP3

1,5 GB RAM

PS:Znalazłem gdzieś na internecie, że przyczyną może być podłączenie do internetu, już raz tak miałiem z Full Spectrum Warrior, musiałem wyłączyc internet i wtedy się nie kraczyło.

Proszę o pomoc!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gta IV już tak ma bo jest zle zoptymalizowane.

Ale ścigni najnowszego patcha tj. 1.0.6.0

Gra działa wspaniale mowie ci.

Powinna przestac skakać.

Bo mi bez patchy skakała na minimum nawet mimo że lepszy komp mam z deczka od ciebie.

A teraz śmiga na full że aż miło ciągnij patcha jak nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawie nic to nie dało (oprócz 2 fps). Jakieś inne pomysły?

Mam pytanie, czy gdybym dokupił 512 mb RAM to by lepiej szła??

Edit: Znalazłem stronę z poradami, ale nie wiem czy mi pomogą i jak niektore wykonać:

http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=61602.msg984377

Które z nich mogą być pomocne??

Edit 2:Mam też grę The Saboteur która jest chyba na tym samym silniku (bo prawie wszystko jest idento) wogóle się nie kraczy, chodzi "jak ulał" a tu Gta 4 się tnie choć jest starsze.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to stery??

jaki numer . GTA 4 mi działa bardzo dobrze na wysokich ustawieniach wczoraj miałem problemy z Epizodem tzn z płynność i ogólnie ale po reinstalacji dodatku działa ok. A pytam o to jakie to sterownik bo mnie zaintrygowało to co napisałeś

zacytuje :

"Przełom! Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej i teraz w menu grafika zamiast pamiec 488mb mam 1488mb, choć kraczy sie tak samo idzie na full detalach."

druga spraw to ten patch 1.0.6.0 po zainstalowaniu go ma menu wyboru GTA 4 z jednej strony i epizodu z drugiej właśnie jak wchodzę do epizodu i wybieram który kol wiek z dodatków to zamiast gry wyskakuje mi ten pasek od Game for windows nie wiem czemu powinna gra się załączyć. Nie wiem więc poco to jest jak i tak jest możliwość z tego wybrania tylko GTA 4 ,aby zagrać w Episodes from Liberty City muszę odpalić go z osobnego skrótu . Czy jest jakiś sposób aby zagrać w epizoda odpalając skrót do GTA 4 i z poziomu wyboru tytułu wybrać GTA 4 lub Grand Theft Auto Episodes from Liberty City wybierając w tym przypadku to drugie zgrać w dodatki The Lost and Damned albo The Ballad of Gay Tony. PS gram na Play(offline) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gta IV jest jedną z tych nielicznych gier, które kartę graficzną mają w zasadzie gdzieś. Możesz mieć GF8600 lub Radeon 4890 i na obu będzie działała podobnie. Ta gra wymaga mocarnego proca. Twój nie tylko nie jest mocarny, do tego jest to ledwie Dual Core a nie Core2Duo... a najlepsze dla gta IV są w zasadzie proce 4 rdzeniowe lub Core2Duo ale z 3ghy na pokładzie jako minimum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 teoretycznie coś tam może i byś kupił (ale niewiele lepszego) lepiej poodkładaj ciut dłużej i kup już coś w miarę konkretnego - teraz wydasz te 250 zł i szybko okaże się, że znowu trzeba dołożyć, co mija się trochę z celem

2 to może znaczyć, że procesor daje z siebie wszystko :)

ps muszę przyznać, że na moim laptopie z chyba ciut gorszym procesorem gra chodziła na minimalnych/średnich całkiem dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mam taki problem z zmianą klawiszy ustawił mi się domyślne i próbuje je zmienić na swoje ale nie mogę bo albo pokazuje mi sie to coś

"Warning A critical control is unmapped Do you wish exit control mapping Changes made since your last save will be lost."

albo nie wypuszcza mnie z opcji do gry al jak się uda mi jakimś cudem ustawić po swojemu po po wyjściu z gry i wejściu ponownie znowu ma Deflaut sterowania

Wcześniej jakoś tam miałem swoją konfiguracje teraz się zrobiła domyślna i nie gra nie chce się podporządkować . Jazda ,chodzenie ,I helikopter (wnoszenie opadnie , w lewo i w prawo ) chce dać na strzałki zamiast wsad take phone out na end alternatywny na Mouse buton 5 opcje teflonu góra duł na page don i page up obwiednio .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...