Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gawron26

Rozwiązany: Metin2 - warto grać?

Polecane posty

tia... moj kolega np. w tydzien dobija 70 lvl, a potem sprzedaje. zarobil juz z 500 zl. Kupuje jakies smocze zetony xd ja gralem moze z 3h. kazda klasa ma te same zadania do wykonania typu idz z jednego konca mapy , na koniec 2 swiata. zenua, i jeszcze brzydka * okropna muzyczka. lepsze runeS- klient 3 gb "*" Pzdr. nawroc sie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie polecam Metin 2. Monotonność questów , potwory (czym się różni niebieski alfa wilk od niebieskiego wilka ? ) , duża liczba dzieci neo i klasy (tylko 4 ) . Nie polecałbym innej gry mmo (po co mi następne uzależnienie :cool: ).

EDIT :

Polecam silkroad online , właśnie ściągami zobacze co z tego będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie graj w to, ja na niskim lvlu znalazłem księgę sztuka combo i wcale, a wcale nie czułem się od tego szczęśliwszy. Kilka razy wbiłem coś koło 30 lvl i za każdym razem umierałem z nudów. Z tej gry (nie) ma się 0 satysfakcji. Po co walczyć z dziećmi neo? Niech grają w Metina i nie wychodzą poza niego. Ty tez nie przychodź do nich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wart . Czy ma sens co jakiś czas tylko i wyłącznie zabijać potwory z przerwami na kupienie potków albo lepszych itemów ? NIE ! Nie warto siedzieć całymi dniami i nocami (jak większość graczy) bo "gra wciąga" i po roku otworzyć oczy i się dowiedzieć , że zmarnowało się masę pieniędzy (smocze monety) i czasu na jednego durnego metina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...