Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

burnout

Gry się zacinają

Polecane posty

Mam taki problem gdy komputer pochodzi jakieś 20minut to zacinają mi się prawie wszystkie gry(np. Fifa 07 demo). Nie wiem czy powodem tego jest zasilacz czy może coś się przegrzewa lub jeszcze całkiem coś innego. Bardzo proszę o waszą pomoc i z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestię przegrzewania możesz sprawdzić SpeedFanem. Odpal, sprawdź temperatury, pograj chwilę, porównaj temperatury.

Możesz sprawdzić poziom użycia pamięci operacyjnej. Możliwe, że system Ci zapycha RAMki - w takim wypadku wejdź we właściwości Mojego Komputera, następnie w zakładce Zaawansowane znajdź opcje dotyczące wydajności. Tam powinna być możliwość zmiany wielkości pliku wymiany (swap file).

Możliwe też, że przyda się defragmentacja dysku twardego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może jeszcze everestem i Core tempem (ten drugi jest dokładniejszy jeśli idzie o procesor- chociaż żaden program ze 100% dokładnością nie pokaże Ci co i jak). Resztę zrób jak kolega napisał. No i raz jeszcze przypominam o konieczności wymiany zasilacza, nawet jeśli nie powoduje on problemów to w dowolnej chwili może Ci zjarać całego kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luq92

Tu są temperatury ze SpeedFana. Przed graniem HD0:19C, HD1:30C. Zaraz po wyłączeniu gry HD0:16C HD1:35C.

A inne temperatury? Najlepiej ściągnij OCCT i przeprowadź test stabilności. Po zakończeniu testu zostaną wygenerowane wykresy, wrzuć je na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard

Jaką wersje OCCT mam pobrać bo przy wersji 3.1.0.RC1. wyskakuje mi: "You graphick card doesn`t support CUDA. You need a Geforce8 or higher. GPU Memtest will be disabled." I jak już pobiorę dobrą wersje to w którą zakładkę mam wejść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...