Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monotheist

Producenci myszy olewają leworęcznych?

Polecane posty

Jestem leworęczny. Od pierwszych chwil korzystania z komputera zastanawiałem się, czy kiedys przyjdzie taki moment, że stanie sie to dość sporym uniedogodnieniem. W czasach technologicznego wyścigu ku doskonałości wydawać się może to niemożliwym. XXI wiek, który zwłaszcza w temacie komputerów przyniósł wiele na ogół niepotrzebnych gadżetów, które mozna wpiąć do komputera chyba zapomniał przypomnieć producentom MYSZY o użytkownikach leworęcznych. Współczesne gry ciężko obsłuzyć myszą z dwoma przyciskami, a te które maja ich wiecej, w lewej ręce sprawdzają się średnio. Każdy numer CDA daje jednak jakąś nadzieję. Coraz wiecej producentów zwraca uwage na fakt, że z ich myszy korzystają również "mańkuci". Jako graczowi MMO ciężko mi znaleźć mysz, któa byłaby odpowiednia. podoba mi się RAZER NAGA, alepo co mi 6 przycisków pod małym palcem? Bycie mańkutem to nadal klątwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyduje o tym ekonomia... wiekszość to jednak praworęczni i produkowanie niewielkich serii dla leworęcznych jest nieopłacalne. Nawet nie ze wzgledu na mały zbyt... po prostu sklepy nie zamawiałyby takiego towaru bojąc się że akurat wśród klientów nie trafi nie "mańkut".

Nie ma jednak tez tak że w ogóle nie ma takiego sprzętu... co prawda nie tak wypasiony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujesz :wink: . Jestem leworęczny i nie widzę tu żadnego olewania - po prostu prawa rynku. Więcej klientów na "prawe" myszki to się robi takie. W sumie nie mam takiego problemu bo obsługuje myszkę prawą ręką, a nawet jeśli to dwa przyciski mi wystarczają, za to bardziej spotkałem się z tym problemem gdy zaczynałem się uczyć grać na gitarze - uwierz mi problemy z myszkami to nic w porównaniu z tym. Koniec końców zmusiłem się i uczę się grać tak jak praworęczni bo jakoś sobie jednak radzić trzeba :rolleyes: .

Pociesz się, że jesteś w mniejszości, w której większy procent to sami geniusze w swoim fachu: Einstein, Mozart, Wajda, Hendrix, Senna, Gates. Wszyscy najwięksi w swoich dziedzinach. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no właśnie, dla ciebie to nie dramat, bo mimo swojej leworęczności jeśli chodzi o mysz - jesteś praworęczny. Dramatem nie jest fakt, że nie umiem obsługiwać myszy innych niż leworęczne. Po prostu bardzo żałuje, że większości fajnych myszy nie dostanę w opcji leworęcznej a umówmy się tylko taka wersja umożliwiłaby w pełni korzystanie z jej funkcji.

ps. jestem basistą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...