Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ultranoob

S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla - mod stalker complete 2009, błąd przy uruchomieniu

Polecane posty

Mam problem chciałem po raz drugi przejść Stalkera z ładniejszą grafiką i zainstalowałem mod stalker compleate 2009 i przy próbie włączenia gry pojawia się okienko jak na screenie. Nie wiem o co chodzi gra sama w sobie działa bez moda. Komp: GeForce 8600GT, intel core 2 quad 2,4 Q6600, 2 GB ram, Vista 32

post-64108-1271330827_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym iz mod ten nie działa z wszystkimi wersjami gry. Bądź tez gra po zainstalowaniu moda gra nie moze znalesc wystarczającej pamięci wirtualnej!!! Spróbuj ją zwiększyć.

CDa tylko dla Blaszaków !!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor - instalowałeś wcześniej mody do tej gry? Jeżeli nie, to masz dwa wyjścia.

1. Ściągnij i zainstaluj 'Smart Mod Manager ' dzięki niemu będziesz mógł łączyć kilka modów (pod warunkiem że nie będą się ze sobą gryzły) http://www.smart-mod-manager.org/ - nie działa z ostatnim S.T.A.L.K.E.R'em

2. W folderze głównym gry w pierwszym rzędzie edytujemy plik: fsgame.ltx (notatnik będzie dobry) i odszukujemy linię:

$game_data$ = false| true| $fs_root$| gamedata\

w którym zmieniasz false na true . Jeżeli masz Viste albo Seven'a to musisz ten plik wyrzucić na pulpit-zmienić go-i wrzucić tam gdzie był poprzednio.

Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...