Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Niepreycyzyjna myszka

Polecane posty

Dzisiaj zauwazylem, ze moja myszka dziala na pewnej specyficznej zasadzie. Otoz jesli ruszam myszka powoli to po pokonaniu tego samego dystansu na podkladce celownik w CS ruszyl sie znacznie krotszy dystans niz kiedy ruszam myszka w szybszym tempie. Nie wiem jak to dokladnie wytlumaczyc wiec podam przyklad, ktory mam nadzieje wszystko przedstawi w dosc zrozumialej formie. Kiedy ruszam myszka z predkoscia 20km/h (oczywiscie tylko hipotetycznie:P) to kiedy przemieszcze ja z jednego konca podkladki na drugi robie w CSS 270 stopni obrotu. Kiedy poruszam myszka z predkoscia 5km/h (tym razem mowie powaznie...:P:D) po pokonaniu tego samego dystansu celownik w grze przemiescil sie tylko o 90 stopni. Wydaje mi sie, ze jesli sprawilbym, ze za kazdym razem bez wzgledu na szybkosc ruchu, celownik rusza sie tak samo latwiej by mi sie gralo. Czytalem zreszta kiedys taki artykul na ten temat tylko juz nie pamietam gdzie.O.o

W kazdym razie jak to zmienic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kompedium na temat ustawiania myszek do gier. Oczywiście nie proś o polskie odpowiedniki bo do takich nie ma.

CS Mouse Optimization Guide

Jest to trochę na inny temat ale na pewno znajdziesz tam lek na swój problem. Osobiście mi się wydaje że trzeba wyłączyć akcelerację. Tylko nie pamiętam gdzie się to robiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...