Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaires

Gunbound - logowanie do gry

Polecane posty

Yo!

Jest sprawa... W ostatnim numerze cdaction (no a w jakim :3) ktoś mądry dodał gierkę Gunbound. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że ta gra wcześniej (a dokładniej 2 tygodnie temu) wywołała u mnie k... nerwicę. No więc wszystko zaczęło się niewinnie. Gierka ściągnięta, rejestracja skończona, patch wgrany... teraz tylko zalogować... I tu niestety zaczęły się schody. Hasło niepoprawne please try again :P . Wszystko było git więc sprawdziłem pocztę czy nie było jakiejś aktywacji czy cuś. Ale nieeee, oczywiście aktywacji nie było. No to dobra podaję im swój adres i proszę o przysłanie mi hasła (w międzyczasie próbując wpisywać login... na marne). W poczcie pusto. Do dziś nic się nie zmieniło. Login nadal nie działa a próba robienia kolejnego spełzła na niczym :P HELP!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... hasło miałem z dużej litery (przy rejestracji zrobiłem kopiuj wklej z wordpada, żeby być pewnym) i okazuje się, że dopiero po wpisaniu hasła z małej (sic!) profil załadował :P

Więc myślę, że w tej sytuacji topic closed :3

I tak dzięki za pomoc :D

Update: A jednak coś dalej jest nie tak :\ Tym razem wszystko mam git. Zdobyłem Game ID etc. Ale w momencie gdy zaloguję się do gry pojawia się ten "anty hacking system" czy jakoś tak, a potem nic. Reset już był. Wersja z płyty cdaction więc nie sądzę, żeby była zła. Jeszcze sprawdzę reinstall. Chociaż nie wiem czy to pomoże... jakieś sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, uruchamiał sie GameGuard a potem nic, po ściagnięciu gry ze strony producenta niby sie uruchamia, ale tylko po to by wywalic mi błąd, że nie mam odpowiedniego DirectX (jestem na win7 więc napewno mam wyzszy od Dx 8 ^^). jakies sugestie?

Poprawka, uruchomiłem gre na win Xp i wszytko działało, ale nadal nie moge jej uzywac na Win 7 :[, a to mój główny OS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...