Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Wiem,że to nie ten dział ale nie wiem gdzie się zgłosić a potrzebuję pomocy w sprawie Hitman Krwawa Forsa (jest w tym numerze w CDA) a raczej całej płytki.Gdy uruchamia się menu klikam na TAK i przechodzi wtedy do wyboru gier ale menu się zawiesza i wyskakuje komunikat Stream Error.Próbowałem instalować bez menu (tak z nie wiem jak to określić z płyty:)) na pewno wiecie o co chodzi (klikam na ikonę odtwarzacza i naciskam otwórz)lecz i to się zawiesza.Problem pojawił się też przy płytce z Psychonauts i NARC (tam gdzie były pełne wersje tych gier) co ciekawe kiedyś jakoś zainstalowałem (wciąż mam na dysku)te dwie gierki.A najbardziej wkurzające jest to,że płyta chodzi na wszystkich innych komputerach normalnie nawet na tych o wiele słabszych i napędach słabszych od mojego.Z wszystkimi płytami z CDA jest normalnie tylko w tych występuje błąd (tylko na moim kompie a niedawno go kupiłem).Może miał ktoś z was podobny problem? Naprawdę jeśli możecie pomóżcie,proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem komputer,więc to odpada.Dzięki za pomoc ale myślę,że to wina napędu niepotrzebnie robiłem ten temat bo przecież ten napęd był zepsuty już od początku kiedy przywieziono mi kompa,znikał znaczy się (raz był raz nie było no jak po prostu chciał).Niestety firma do której jeżdżę naprawiać komputer po prostu mnie olewa,byłem u nich chyba z 6 razy!!! i za każdym razem mówili,że naprawili a nic nie zrobili (kompa mam jeszcze na gwarancję).Znaczy się zrobili (zabrali na 2 tygodnie raz ale wtedy podobno płyta główna była uszkodzona,gdy oddali okazało się,że jednak nie!!!) wsadzili kabelek do środka i DVD teraz na stałe jest w kompie,ale z takim skutkiem,że płyt niektórych nie odtwarza lub kłóci się,że niewłaściwa płyta w napędzie (Batman Arkham Asylum) gdy się próbuje uruchomić grę drugi raz (trzeba wysadzić wtedy płytę i wsadzić ponownie by uruchomić grę) bo inaczej wyskakuje komunikat o złej płycie w napędzie (przypominam,że Batman:AA jest tylko na jednej płycie).Próbowałem "profesjonalistom"wytłumaczyć,że to pewnie uszkodzone DVD ale oni przecież wiedzą lepiej.Już nie mam do nich sił żal mi tylko tych pieniędzy co na kompa wydałem bo tak długo zbierałem (chyba z 3 lub 4 lata).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...