Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tokarief

Rozwiązany: Google Chrome - SPAMY?

Polecane posty

Witam, to znowu ja, tym razem w sprawie przeglądarki Google Chrome. Z powodu trojana musiałem wykasować Firefoxa i ściągnąłem Google Chrome. I tu jest mały problem: często, gdy klikam na jakiś link, w kolejnej zakładce pojawia się jakaś stronka internetowa związana z kupnem jakiejś subskrypcji albo jeszcze z jakimś innym śmieciem. To strasznie irytuje, dodam jeszcze, że to tylko robi mi się na DeviantART, w którym jestem użytkownikiem. Ma ktoś pomysł, jak to wyłączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że DevianArt ma coś takiego, że po kliknięciu w niektóre odnośniki wyrzuca zapytanie z kupnem/subskrypcją/innym śmieciem. Jeżeli tak nie jest no to niestety masz jeszcze jakiegoś robala w systemie. Skanowanie antywirusem + antymalware + antyspyware + czyszczenie CCleaner (włącznie z wyczyszczeniem cache i cookies przeglądarki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej już przestało, a ten robal to specjalnie mi nie przeszkadza. Może odrobinę spowalnia mojego kompa ale troszeczkę. Aha, mam antywirus avast! i Trojan Remover. Mam też AntySpyware'a tylko że wsadziłem go gdzieś i nie mogę go znaleźć, ale wiem, że jest aktywny.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...