Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gallu

Komputer się wyłącza

Polecane posty

Mój komputer często się - chyba - przegrzawa.

Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.9GHz

Memory: 1790MB RAM

Hard Drive: 380 GB Total

Video Card: ATI Radeon HD 3200 Graphics

Pierwszy raz miało to miejsce, gdy (któryś raz z kolei!) grałem w AC. Potem był spokój i teraz najczęściej podczas grania w L4D komputer sam mi się wyłącza. Procesor nie był podkręcany, zasilacz ma 500V. Nie jest zakurzony, odkurzałem go;) Co może być problemem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że on jest 500 W może nie mieć żadnego znaczenia, napisz jeszcze jaki to jest zasilacz dokładnie (jego nazwę). Jeśli nie pamiętasz to wystarczy obudowę odkręcić z boku i tam będzie na nim tabliczka, spiszesz albo zrobisz zdjęcie i napiszesz tutaj.

Co do wyłączania się komputera to prawdopodobnie przyczyną może być zbyt słaby zasilacz (który nie uciąga podczas większego zapotrzebowania na energię) albo właśnie przegrzewanie się któregoś z komponentów. Jak już podasz nazwę zasilacza to dopiero rozważy się tą drugą ewentualność.

Edit: luq92 o to również mi chodziło, a także o to że jeśli to jest jakiś no name to 500W może przecież być zwykłym napisem, a ile realnie będzie w stanie dostarczyć to inna sprawa. Z tym, że jeżeli go używał od dłuższego czasu to raczej o napięcie idzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Akurat zasilacz o mocy 500 W w zupełności wystarczy do tego zestawu. I to z dużym zapasem. Co najwyżej może mieć problem z trzymaniem napięć, nawet gdy komp nie jest obciążony i przez to po prostu się wyłącza. Chyba o to Ci chodziło :) Poczekajmy aż autor powie nam jaki to zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...