Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

Polecane posty

Breaking news:

http://wiadomosci.onet.pl/2153156,11,rozbi...nskim,item.html

Jak zobaczyłem ten artykuł, to myślałem że to jakiś niesmaczny żart. Ale włączyłem telewizor i nikt nie mówi od rana o niczym innym. Wygląda na to, że czekają nas przedwczesne wybory - szkoda tylko, że w taki sposób, a nie inny. Nie podobała mi się polityka naszego prezydenta, ale mimo wszystko nie chciałbym żeby opuszczał swoje stanowisko w ten sposób.

Boję się tylko że zaraz się okaże że cała katastrofa miała miejsce na skutek rosyjskiego spisku. Oczywiście nie wierzę w takie bzdurne spiski, obawiam się tylko że niektórzy mogą użyć tego jako karty przetargowej w swoich rozgrywkach politycznych.

A zupełnie inna sprawa że w końcu się doigraliśmy za stan techniczny samolotów dla VIPów w Polsce. Problemy były od dawna a teraz nagle wszyscy zdziwieni, że ten złom w końcu się rozbił. Żenada.

EDIT: Ach, jeszcze jedno. Media cały czas powtarzają 'prezydencki samolot'. Nie zdziwiłbym się gdyby okazała się to być jakaś durna manipulacja słowami, a nasz prezydent cały i zdrowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,samolot...,wiadomosc.html

Ratownicy wyciągają ofiary!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Na pokładzie samolotu byli ? oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef NBP Sławomir Skrzypek, wicemarszałek, szef IPN Janusz Kurtyka, posłowie, kilku biskupów"

NIE MAMY PREZYDENTA.

EDIT!:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...prezydenta.html

"Nikt nie przeżył"

Jako ze w polsce nie ma wiceprezydenta, to funkcje przejmuje komorowski. Wojsko zostanie postawione w stan gotowosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawienie wojska w stan gotowości to jak mniemam standardowa procedura w wypadku zagrożenia życia prezydenta. A już na pewno w przypadku śmierci w nie do końca jasnych okolicznościach wraz z połową prominentnych polityków prawicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że to był zwykły przypadek. W końcu Putin nie przepada za Nami. Mimo swojej obecnej pozycji w rządzie, nadal ciągnie za najważniejsze sznurki. Nigdy im nie ufałem i ufać nie można było. Jestem ciekaw kto teraz ogłosi żałobę. Tusk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza prezydentem to jeszcze 86 ważniejszych osób w państwie, ich nazwiska (poza szefem NPB i IPN) nie są jeszcze podane...podejrzewam, że dopiero w ciągu kilku dni zrozumiemy, jaka to naprawdę jest tragedia i które osoby zginęły...

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...ze_osoby_w.html - zginęło więc dzisiaj 2 prezydentów, w tym Ryszard Kaczorowski, ostatni prezydent RP na uchodźstwie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem to wprost.

Nie przepadałem za Kaczyńskim, ale nie na tyle by życzyć mu śmierci, czasem był naprawdę wkurzający no ale dało się z tym żyć a teraz mamy co mamy.

Według konstytucji władzę w kraju przejmuje marszałek sejmu czyli Komorowski a co potem ? Chyba wybory prezydenckie przyspieszone o 60 dni. To wydarzenie jednak pozostanie w pamięci na długo, bo to nie byle kto zginął. Tutaj zginęli politycy, jedni których lubiliśmy a innych nie. Ciekaw jestem czy Lewica znajdzie nowego kandydata na prezydenta ? Szmajdziński też zginął w tym wypadku.

Wszystkiego dowiemy się z raportu komisji śledczej Rosjan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z tymi antyrosyjskimi teoriami spiskowymi. Śmierć Kaczyńskiego nie daje im żadnych wymiernych korzyści. Poprawa stosunków z RP nie jest dla nich takim priorytetem, żeby dopuszczać się takich zbrodni.

Jak już musicie korzystać ze spuścizny naszego byłego prezydenta, to nie korzystajcie z tej negatywnej - nie idźcie w ślady jego antyrosyjskości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu ruch się zrobił w temacie :/ Jestem w szoku, wielkim szoku. Nie lubiłem nigdy nikogo z rządzących, zwłaszcza, że podszywali się pod prawicę, programy (jeśli jakieś mieli) to lewicowe.

Ale taka tragedia... Nie wierzę, w spiskową teorię samej katastrofy, ale sądzę, iż mogą sprawdzić się niektóre teorie jeśli chodzi o przyszłość... Jeszcze czarniejsze chmury nad Polską niż dotychczas...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...