Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TKPulp

Spadek szybkosci pobierania danych

Polecane posty

Na jednym z moich kompow,mam mobilny internet play-a.Mimo iz jestem na tym kompie poza Wrockiem internet lapie UMTS od 95 do 99% zasiegu.W ofercie mam 5gb i szybkosci 1mb.I teraz pojawia sie problem,otoz internet wszystko mi szybko sciaga ,wchodzi na strony w max szybkosci 1mb,lecz gdy wchodze grac w multi pobieranie danych spada do 0kb/s lub gram z ogromnymi lagami.Wie ktos jak sprawic aby na max szybkosci dzilal rowniez w trakcie grania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lagi mogą być spowodowane tym że mieszkasz daleko od przekaźnika skoro mieszkasz poza miastem.

Spinguj jakąś stronę np wp.pl

Zle mnie zrozumiales.Mam bardzo dobry zasieg i i nie mam lagow na stronkach,video na YT mi szybciutko "wypelnia",a pliki z neta pobieraja sie w szybkosci 85-95kb/s wiec bardzo dobrze.Tylko wtedy kiedy gram i nie sciagam plikow szybkosc pobierania mi spada.Ogólnie mowiac,gdy nie uzywam mam szybkosc 0kb/s gdy chodze po stronkach lub cos scigam mam 900-1000kb/s,a gdy gram w multi to rowniez mam 0kb/s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat cioteczny też ma internet z play. Gdy u niego byłem to w cs-a nie dało się grać. Spróbuj zoptymalizować łącze, troszkę to pomoże

Troszke to znaczy ile?I moglbys wytlumaczyc jak zoptymalizowac lacze bo szczerze mowiac nie wiem jak to sie robi:(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaką sieciówkę grasz?

Nie wiem czy to działa w windows 7 ale w "uruchom" wpisz komendę "gpedit". Potem wejdź w Konfigurację komputera -> Szablony administracyjne -> Sieć -> Harmonogramy pakietów QoS -> Ogranicz rezerwowaną przepustowość, potem w zakładce "ustawienia" kliknij na włączone i ustaw limit przepustowości na 0%. Potem OK i resetuj kompa .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj wyłączyć harmonogram pakietów QoS.

Wejdź w panelu sterowania w połączenia sieciowe. Kliknij PPM na sieci szerokopasmowej i wybierz właściwości. Kliknij na zakładce sieć i odhacz Harmonogram pakietów QoS.

Powinno to trochę "zwiększyć" prędkość neta, może zmniejszy opóźnienie .

Mówisz że masz lagi, a jak duże masz w BC opóźnienie na serwerach bo lagi to nie tylko przez opóźnienie są powodowane.

I spinguj jakąś stronę to będziemy wiedzieli czy ty te opóźnienie masz tylko na serwerach BC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w BFBC2 i zauwazylem,ze jednak nie spada mi do zero tylko chodzi w szybkosci 40-50kb/s

No i dobrze, bo taki transfer właśnie gry multi wykorzystują, nie więcej. A lagi to już kwestia beznadziejnej infrastruktury (połączenie stacji z siecią światłowodów - tam największe opóźnienia się robią).

Nic z tym nie zrobisz - będziesz miał pingi na poziomie 200 ms (jeżeli polski serwer to może być nawet 170).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w BFBC2 i zauwazylem,ze jednak nie spada mi do zero tylko chodzi w szybkosci 40-50kb/s

No i dobrze, bo taki transfer właśnie gry multi wykorzystują, nie więcej. A lagi to już kwestia beznadziejnej infrastruktury (połączenie stacji z siecią światłowodów - tam największe opóźnienia się robią).

Nic z tym nie zrobisz - będziesz miał pingi na poziomie 200 ms (jeżeli polski serwer to może być nawet 170).

Tyle,ze ja mam ping od 380 do 999:/Nie da sie zwiekszyc transferu pobierania danych w trakcie rozgrywki multiplayer-owej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...