Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikista10

Coś się dzieje z komputerem...

Polecane posty

Za rok to Ty możesz już nie mieć czego zmieniać. Słaby zasilacz może być przyczyną takich zachowań. Na innym zasilaczu pewnie kazałbym Tobie zrobić jakieś testy, ale na tym się nie odważę, bo w każdej chwili może się coś spalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak robi Sevard, facet wie co mówi :)

Ten twój "zasilacz" może zrobić ci w pokoju grilla...Przystawką będzie zasilacz, daniem głównym CPU i GPU...Pasuje?

Wolno ci PC chodzi, bo możliwe, że zasilacz wszystko spowalnia...

Screen z zakładki Health w HD Tune, poproszę, może HDD coś szwankuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do HD Tune masz w mojej sygnaturce, wystarczy wersja darmowa. Daj screeny z zakładek Health i Benchmark (po przeprowadzeniu testu). Tylko uprzedzam, że jeśli w trakcie któregoś z zabiegów się coś spali, to bierzesz to na siebie. Ja swoje zrobiłem, czyli ostrzegłem, że ten zasilacz może coś spalić w dowolnym momencie.

No i napisz jakiego masz antywirusa i firewalla (tego w profilu nie masz).

[edit]

Tak przy okazji, zobacz sobie na podlinkowane niżej posty:

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1344865

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1084500

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1077636

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen z zakładki Health możesz dać bez większych obaw, bo to nie obciąża komputera. Natomiast Benchmark już tak. Podobnie skanery antywirusowe mogą dosyć mocno obciążyć komputer, co wiąże się z większym zapotrzebowaniem na energię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli system zwolnił ci niedawno to to może być przez wirusa też tak kiedyś miałem (był to wirus którego Avast nie wykrył) musiałem wtedy od nowa wgrać Windowsa. Może to też być wina zasilacza który przestaje sobie dawać rade ze sprzętem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Comodo IS, bo to nie tylko (darmowy, dobry) antywirus, ale i firewall (też darmowy i też dobry).

Jako rekomendację podam, że pomógł mi wyleczyć kompa z bycia zombie (którym się stał przed instalacją jakiegokolwiek firewalla).

Avira też dobry, choć nie aż tak.

Tak nawiasem mówiąc - te problemy z wydajnością mogą być powodowane przez samego Avasta. Wiele słyszałem o jego niebywałych zdolnościach w rozwalaniu systemów operacyjnych na kawałki, podczas uganiania się za nieistniejącymi wirusami i puszczania istniejących... Radzę się go szybko pozbyć i zainstalować coś pewnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twojej wypowiedzi, Alaknar, w pełni się z tobą zgadzam :)

Z własnego doświadczenia wiem(2 PC), że moich rodziców komputer, był tak spowolniony przez Avasta, że prawie niczego nie dało się na nim zrobić(przeglądać internet, pisać etc.)...Po zmianie na COMODO, wszystko przeszło jak ręką odjął

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zmienię Antywira. Mam pytanie: jaki polecacie program do odtwarzania płyt DVD+R DL. Żadna mi nie działa. (Nie chcę zakładać tematu w Programy).:)

Czemu Windows nie wykrywa Comodo? I powiedzcie jak zwiększyć jego ochrone na maksa.:)

Fajnie, nie mogę grać, monitor się wyłącza... wina Comodo? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...