Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NekroBoy

Rozwiązany: Gothic I - kody

Polecane posty

Mam problem z gothic I chcę zacząć robić filmiki na you tube i mam gomana ale nie mogę dodać żadnej zbroi bo nie umiem :/... Ale dostałem od kolegi z 10 zbroi i nie umiem ich wprowadzić w życie ! Help ://// A i jeszcze kody i komendy jakbyście mogli podać :D ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w zeszycie kody do gothica 1 tylko nie pamiętam jak je wpisywać bo to już bardzo dawno było kiedy się bawiłem kodami w gothic

Chg-nieśmiertelność

Chf-leczenie

isi-topór Silasa

ar-miecz Arto

idiego-łuk Diego

ito-topór Torlafa

ico-siekacz Corda

ina-pałka Namiba

iulu-broń artefakt Ulu-Mulu

iro-miecz czerwony wiatr

iye-miecz ostrze czasu

iur-przedmiot fala śmierci Uriziela

ine-amulet

idm-szata mrocznych sztuk

iel-arcanum żywiołów

ias-astronomia

idu-klucz do lochów

ind-szaman tropuszy

iic-lodowy golem

ifr-ork niewolnik

ime-chrząszcz

ibr-golem

itro-trol

ixa-demon

isw-wąż błotny

iha-harpia

ilur-topielec

jeszcze jakimś kodem możnabyło przechodzić w ciało innej postać (nie wiem jak to wytłumaczyć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GoManie nie można dodawać zbroi. Możesz co najwyżej zmienić jej teksturę.

Wchodzisz w Datei -> öffen, wybierasz plik Textures.vdf w folderze z Gothikiem, wybierasz z listy po lewej teksturę interesującej Cię zbroi, klikasz button importowania (ten z folderem i strzałką), wybierasz plik ze swoją teksturą. Powinna pojawić się w miejscu oryginalnej.

Teraz klikasz PPM na nazwie oryginalnej tekstury (na liście po lewej stronie)

i wybierasz opcję Ersetzen (durch Bildbuffer). Teraz pancerz w grze będzie miał inną teksturę.

Wprowadzenie do gry nowego pancerza wymaga już instalacji GMDK (Mod Development Kit), plików ASC i zabawy w skryptach.

Co do komend - w internecie krąży ich sporo, wystarczy poszukać [polecam też czytanie komentarzy pod filmami na YT ;)].

@grzesiek22 - Nie trzeba żadnego entera. [M][A][R][V][N] , [F2], wpisujesz kod, dopiero [Enter] - zatwierdzasz komendę i [Esc] lub [F2] zamykasz konsolę.

@Tabula - Przełączenie się na NPC - Najechać na niego, aż zobaczysz jego imię, wciskasz klawisz [O]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lekki offtop ale ja tak żeby koledze pomuc to daje link do sekretów filmowych które powiny pomucw krenceniu filmów

http://www.youtube.com/watch?v=rJR3nq2aTWM

Jest to akurat film z 2 ale większośc podobno działa na 1.Jak też będziesz chciał robic w 2 to masz odrazu na zapas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...