Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Domcik

Monitor BenQ G2420HD

Polecane posty

Hej.

Jestem zdenerwowany i wyprowadzony, bo zamówiłem cały zestaw komputerowy, ale dostałem telefon, że monitora BenQ G2420HD nie ma w sklepie i nie wiadomo czy będzie. Szukałem w innych sklepach internetowych i znalazłem jedną dobrą oferte w znak.pl ale opinie o tym sklepie niektóre są złe. Więc proszę was o pomoc, gdzie mogę dostać ten monitor ? Proszę o propozycje i linki do sklepów.

Dzięki za pomoc i czekam na propozycje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko cena to 750zł. Drogo. W esc jest za 669zł a w tym znak.pl za 679zł.

Czy mieliście może styczność z tym sklepem ? Jestem trochę zawiedziony, że nie ma go w esc.pl i jeszcze powiedzieli, że nie wiedzą czy będzie w ogóle. Musze skombinować ten monitorek bo się napaliłem a nie chce znów szukać jakichś innych.

Czekam na dalsze propozycje sklepów. ^^

I w jakim okresie przeważnie są w sklepach dostawy ? Bo jeśli to ma być około 1tydz. to poczekam a jak 2 miesiące to już gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trochę zbyt późno zainterweniowałem, ale pan z esc.pl zaproponował mi BenQ G2420HDB więc wziąłem go. Tak szczerze to brak złącza HDMI aż tak nie przeszkadza, bo raczej nie mam zamiaru go używać a LED w dniu dzisiejszym nie jest aż tak widoczny jak mówią.

Główna różnica to brak złącza HDMI.
Co masz na myśli ? Są jeszcze jakieś inne różnice ? Bo ja nie zauważyłem. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model HDB nie ma technologii AMA.

AMA (Advanced Motion Accelerator)

Technologia AMA daje możliwość odbioru najwyższej jakości obrazu, redukuje zniekształcenia. Obraz jest doskonały, dzięki 2 milisekundowemu (GTG) czasowi reakcji matrycy.

Ile to daje? Trudno powiedzieć, nie miałem okazji do porównania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ten "glossy black" przyciąga kolor to chyba normalne w takich sprawach. :) Nie jestem wielkim znawcą monitorów ani jakości, ale mam nadzieje, że ten monitor dobrze się spisze z moim nowiutkim sprzęcikiem. Trochę esc.pl mnie zmyliło bo na stronce wszystko jest a tu telefon, że danego produktu nie ma. No cóż z HDMI i tak raczej bym nie korzystał za często a LED nie jest aż tak widoczny. :)

Temat do zamknięcia.

I dzięki za porady. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...