Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BanQ

Jaki program do edycji filmu?

Polecane posty

W jakim programie można edytować film tak, aby dany fragment lub caly film zostal plynnie odtwarzany "do tyłu" razem z muzyką? Tak jak jest to robione w "Szymon Majewski Show" w zabawie "Chłopak na opak", albo jak to robł Cezik swoich piosenkach "na opak" na youtube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Sproboje, ale o ile wiem, to sony vegas jest platne a na trialu sie tego nie da zrobic, pozatym nie podchodzi mi ten program :). Sa jakies alternatywy? Programy moga byc platne, ale bardziej interesuja mnie freeware (o ile wgle takie programy sa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz duetem Audacity i Virtualdubmod (to GPL-e), ale SPORO z tym roboty. W VDM eksportujesz ścieżkę dźwiękową, następnie odwracasz ją w Audacity. Później zrzucasz klatki z filmu i ustawiasz w odwrotnej kolejności (może jest szybszy sposób, ale go nie znam). Następnie otwierasz (w VDM) plik z pierwszą klatką, reszta dobierze się automatycznie. Importujesz odwróconą ścieżkę dźwiękową i zapisujesz film.

Sposób dobry tylko do krótkich kawałków, bo zrzucenie i zmiana nazw ładnych paru tysięcy klatek trochę trwa. :zegar:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w trialu unlead video studio jest taka opcj, czy tylko w zarejestrownej wersji? Mam auda city ale nie chce mi sie meczyc i kombinowac z dowma programi. Czy oprócz ww. programow są jeszce inne dzięki którym mogę otrzymac żądany efekt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...