Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bond007Own

słuchawki dla gracza i karta dźwiekowa

Polecane posty

Witam po raz kolejny, tym razem mam problem ze słuchawkami ;P

Mam do wydania na kartę do 350zł i na słuchawki do 450

o kartach nie mam pojęcia, więc tutaj Proszę o kilka modeli.

Słuchawki myslałem, o logitechach g35.

Liczę że po raz kolejny, mi pomożecie.

Pozdrawiam z góry :)

Ps. Słuchawek do filmów i muzyki też czasem używam, ale główne przeznaczenie - gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Karta dźwiękowa: Creative X-Fi Xtreme Gamer (w komputroniku za 369zł). Słuchawki to Plantronics Gamecom 367 za 120zł albo dowolny sprzęt od Razer ;) Na przykład takie Carcharias za 277zł, więc Ci trochę w ręku na gry zostanie ;) Albo coś innego, zależy od Ciebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki - Sennheiser HD555, lub HD595 (tak, wiem, że są droższe, ale warto dopłacić, zwłaszcza, że zaoszczędzisz trochę na karcie dźwiękowej). Biją na głowę większość modeli dla graczy tak w muzyce, jak i w grach.

Karta dźwiękowa - tu wybierz coś spośród modeli: Asus Xonar DX/XD, Asus Xonar D1, lub Creative X-Fi Titanium.

Generalnie według większości Asusy lepiej sprawują się przy muzyce i w filmach, a Creative trochę lepiej sprawuje się w grach, choć to też jest kwestia gustu.

X-Fi Gamer jest nieopłacalny odkąd X-Fi Titanium potaniało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki sklep polecacie?, bo w esc nie widzę tych Sennheiser ani razerów. Zeby był w miare tani, i dobry ;)

Sennheiser hd 595 znalazłem w ram.net za 550zł, trochę jednak naginają budżet, a chciałbym w dobrym sklepie kupować. Wiec jak ktoś wie gdzie moge je znaleźć tak do 480zł to byłbym wdzięczny ;). Co do razera, podoba mi się model za grubo ponad 500zł, a ten Carcharias wydaje mi się dość słabo wykonany (moja subiektywna opinia).

W grę wchodzą nadal te logi/i Sennheiser hd555/595, jeśli tego ostatniego nie znajdę taniej to będę myślał nad tymi dwoma. Czy hd555/595 grają "wyraźnie" lepiej od tych logitechów? nakręciłem się na nie bo mam już kilka gadżetów z serii G.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wszystko w jednym sklepie, to widzę, że w ram.net.pl mają zarówno wymienione przeze mnie karty, jak i słuchawki. Niestety jednak słuchawki mają dosyć drogie. Podobnie wszystko to mają w morele.net, tylko HD 555 są w dosyć dobrej cenie, ale HD 595 w beznadziejnej. Jeśli zdecydujesz się więc na HD 555 możesz śmiało kupować w morele.net razem z kartą, jeśli zaś wybierzesz HD 595, to lepiej kupować oddzielnie. Odsyłam na ceneo.pl.

Jeśli dodatkowo potrzebujesz mikrofonu, to polecam Zalmana na klipsie (ZM-MIC1).

Nie podam gdzie można kupić Razery, Rocaty czy inne tego typu słuchawki, bo uważam, że nie są warte swojej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na te hd595 na ceneo, tylko chodzi mi o to żeby kupić w dobrym sklepie, aby w razie czego nie było problemów z gwarancją itp ;).

Patrz na opinie na ceneo. Tylko poza oceną przeczytaj parę losowych komentarzy, bo niekiedy opinie na ceneo są pisane przez obsługę itp. ale takie komentarze łatwo rozpoznać. Poza tym jeśli sklep ma paręset komentarzy i wysoką ocenę, to trudno się spodziewać, żeby ktoś to sfałszował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...