Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Restarty telefonu

Polecane posty

Posiadam telefon SE K660i. Mam z nim kilka problemów, ale najważniejszym jest restart. Złośliwa cegla potrafi się zrestartować samoczynnie pięć razy w ciągu godziny, innym razem wytrzymuje tydzień albo i dwa bez restartu. Jaka jest tego przyczyna? Jak temu zapobiec? No i druga sprawa. Po formacie karty pamięci w folderach Gry i Aplikacje zaczęły mi się powielać ikony gier i programów. Nie działają, a z usuwaniem są duże problemy. Jak je skasować? Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepszym sposobem będzie debrandowanie softu. Tracisz przy tym gwarancję, ale telefon chodzi płynniej, otwierasz sobie drogę do tuningu, a przede wszystkim się nie wiesza. Wpisz w googlach Sony Ericsson forum i już w pierwszym linku znajdziesz z pewnością dział tuning, swoją platformę i tutoriale co i jak.

Ze swojej strony zapewniam, że takie zabawy z softem są całkowicie bezpieczne. Ja zrezygnowałem z gwarancji już w 2 dni po zakupie nowego telefonu i nie żałuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do takich restartów w moim SE jest podobnie (i żadna zmiana softa nie pomaga), tyle że u mnie dzieje się to rzadko. U mnie telefon restartuje sie jak traci połączenie z siecią, jest tak że jak wjeżdżam do jakiegoś np. lasu to odrazu restarcik. Może u ciebie jest podobnie, ale z softem możesz spróbować, tylko uważaj bo ja swojego k850i ruskim windowsem załatwiłem. Wyglądał super nie przycinał sie i nic, a tu pewnego dnia padł. Jak sie nie naprawi to do serwisu go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj nowego softa do fona. Jeśli nie umiesz tego robić ściągnij program SEUS i jak go włączysz będzie tam krok po kroku napisane co masz robić.

Jeśli to nie pomoże to zobacz czy bateria nie jest luźno, ale to raczej by powodowało wyłączenie się telefonu, a nie jego restart.

Jak zrobisz to co pisałem wyżej napisz czy pomogło czy nie. Jeśli nie to będziemy myśleć dalej. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz to co pisałem wyżej napisz czy pomogło czy nie. Jeśli nie to będziemy myśleć dalej.

No, raczej nieprędko, bo od wczoraj nie było restartów, co oznacza ze przez jakiś czas ich nie będzie. W razie potrzeby dam znać w nowym temacie, jeśli ten zamkną.

Dzięki wam! Z restartami jeszcze nic nie wiadomo, ale te upierdliwe, zwielokrotnione ikonki gier i programów zniknęły. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE nieraz tak mają że wieszają się, a ikonki dublują, można albo wgrać SUESem od nowa softa, albo to olać. Jak oddałem na gwarancję z czymś takim to mi wymienili "zawieszenie telefonu".

Nie masz się czym przejmować, to jest często spotykane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...