Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wymiatak

Kupno karty dżwiękowej

Polecane posty

Jako iz padly mi dzisiaj moje wysluzone sluchawki postanowilem kupic nowe. Wybor padl na to: KLIK

Pomyslalem sobie, ze przydalaby mi sie do tego odpowiednia karta dzwiekowa. Wczesniej nie mialem jednak stycznosci z niczym wiecej poza zintegrowanym realtekiem, wiec chcialbym prosic o pomoc w wyborze. Cenowo do 250 zl. Nie zalezy mi na super jakosci. Byleby sterowniki byly latwe w obsludze, a efekt wart wydanych pieniedzy. Uzywana bedzie oczywiscie do muzyki i gier.

I mam jeszcze pytanie, czy nie lepiej po prostu kupic te sluchawki od razu w zestawie z pseudokartą:Klik ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o słuchawki, to ja rozejrzałbym się raczej za jakimiś muzycznymi słuchawkami. Polecam Sennheisery HD555.

Jeśli zaś jesteśmy przy karcie dźwiękowej, to w okolicach 250zł mogę polecić Asus Xonar DX/XD, Asus Xonar D1 oraz Creative X-Fi Titanium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o słuchawki, to ja rozejrzałbym się raczej za jakimiś muzycznymi słuchawkami. Polecam Sennheisery HD555.

Jeśli zaś jesteśmy przy karcie dźwiękowej, to w okolicach 250zł mogę polecić Asus Xonar DX/XD, Asus Xonar D1 oraz Creative X-Fi Titanium.

Bralem je pod uwage, ale szukam jakiegos modelu z mikrofonem, bo tych wszystkich dodatkowych, doczepianych nienawidze. Poza tym zalezy mi tez na skorzanych nausznikach, bo z doswiadczenia wiem ze welurowe grzeją i tylko zbierają kurz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórzane, typu zamkniętego bardziej męczą przy dłuższym użytkowaniu. Niestety, ale nie ma róży bez kolców. Skoro ma być jeszcze mikrofon, to polecam wspomniane wcześniej senki oraz mikrofon Zalmana na klipsie (ZM-MIC1) i według mnie nic lepszego w podobnej cenie nie wykombinujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...