Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hrissgel

Mount & Blade

Polecane posty

hehe chciałem założyć ale jakiś błąd i się nie dało:) Ciesze się więc że ktoś to wykonał bo od 2 dni cały czas sprawdzam ;)

Hmm ja już mam Warbanda i chętnie zagram co prawda mistrzem na razie nie jestem (jedynke przechodziłem z 1rok temu)

Gra naprawdę fajna co prawda od razu bedziesz musiał ściągać ze 3 patche (steam sam zaktualizuje) bo z początku tylko 70% tekstów było po polsku xD Native zwalony bo taki sam :) Ale mimo to multi świetny tak więc mam nadzieje że już jutro pochwycimy miecze jakieś garnki na głowę założymy i ruszymy w bój :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem beta-testerem do tego, mogę powiedzieć, że gierka niezła, możesz na balach podrywać kobiety, dodano modele statków itd.

Jedyna wada, bardzo mnie smucąca to kiepska optymalizacja - multi lagowało potwornie, mam nadzieję, że w nowej wersji ten problem rozwiązano- jak nie to nie kupuje :P

Albo się M&B kocha i gra godzinami, albo się nienawidzi i gra strasznie nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby nasz klan założyć bo jutro,pojutrzu będę miał gierkę a wy co o tym sądzicie co???

A jak myślicie jaki to gatunek ;D

Ja prędzej ulubionego nie miałem ale ta gra umm.

Wymyśliłem więc nowy mój ulubiony gatunek RPS - role playing strategy. Fajne nie;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klanem doobry pomysł bo mimo wszystko jak człowiekowi od początku przyogy z gra wpaja sie strategie to efekty lepsze:)

poza tym fajniej sie gra w ekipie;)) Tylko lojalnie ostrzegam że po 13 godzinach spędzonych z grą dalej efektów najlepszych nie osiagam :)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to jak go założyć bo ja będę jutro,pojutrzu grę miał. Możliwe że będzie(zrobię) klan CDA to będą trzy pytania z takich dziedzin redakcja,gazeta,gra - dziedzina gazeta będzie uaktualniana z gazetom z danego miesiąca czyli w tym mies. pytamy się np. z gazety z tego mies. Dołączyłbyś?

Tak ale z drugiej strony w takim Warbandzie to lepiej działać samemu bo jak grupa się zachowa nie wiesz a ja sam w singlu potrafiłem 200 zaciukać ;)

Dobrze panie moderatorze - odmaszerowałem. Przeczytałem cały regulamin odnośnie pisania postów i przy okazji dowiedziałem się nowych rzeczy, dziękuję będę się starał pisać poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji "edytuj".

Ogólnie widzę że jakość twoich postów pozostawia wiele do życzenia, rażące braki w znajomości regulaminu forum też widać gołym okiem. Dlatego jeśli jeszcze raz będę musiał cię upomnieć, to od razu dostaniesz ostrzeżenie i moderację postów, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe piszesz kolego o singlu a tak naprawde ogromna przepaść między multi a singlem jak kupisz to sam zobaczysz:D Nawet nie wiesz jak cholernie trudno jest wygrać z kimś kto był betatesterem, a jak już trafisz na kogoś z SZ to kop sobie mogiłe :D

nie no to kupuj gre popykamy sobię;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę ja, ale my z Lygryssem się znamy, bo o kim innym mógł mówić o kopaniu mogiły?:P

SZ to SZ, a Sir_Michal to Sir_Michal. Do jutra macie się przygotować, bo nie mam zamiaru zbierać fragi na noobkach, macie grać jak klany takie jak: 22nd albo rosyjski RS:D No i jeszcze Einhjear Skandynawów. Beta tester zna kawał świata Warbandowskiego:D

Szkoda, że Nas tak mało, bo na serwie to mówiłeś "Społeczność CDA"- dwie osoby!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, 18 wybiła, a serwera póki co nie ma!:D

Lygrys:

Mody już w becie były. Teraz tylko je zmieniają na pełną. Już są co poniektóre, ale takie mniejsze. Był Hunt, Battle For Calradia, muszkieterzy i grenadierzy. Zresztą sami zobaczycie.

Tylko co z tym serwem...

Co do aktualizacji serwera to nie moja działka, a póki co mamy większe problemy:D Zresztą niedługo czeka Nas bitwa z innymi klanami i tym się przejmujemy:D Ale napomnę Ich na ten temat. Jaki masz nick w STEAM? Bo ja Sir_Michal. Weź mnie dodaj to przynajmniej pogadamy w szybszy sposób aniżeli forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ma nie am póki co :D a wy z SZ to zaktualizujcie serwer :P bo dziwicie sie że po 5 osób gra jak wiekszosc już na wersji 1.05 pogrywa sobie a serwerek na 1.03 działa :D

A własnie ciekawe czy mody które na pewno niedługo nas zaleją będą działać w multi :) Jeśli tak to mam nadzieje że w husarskiej zbroi ruszymy na szwedów i kozaków :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...