Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szymon1944

Słuchawki nie działają

Polecane posty

Mój komputer------------->właściwości------------>Menedżer urządzeń---------->kontrolery dźwięku (i jak tam będziesz to sprawdź czy nie masz gdzieś wykrzyknika w żółtym trójkącie)

albo

Panel sterowania------>Dźwięk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w cmd albo w uruchom komendę dxdiag. Nie jestem pewien czy będzie (skoro nie masz zainstalowanych sterowników) ale w zakładce dźwięk powinny być informacje o karcie.

Pobieram sterowniki i pisze że mam pobrane najnowsze wersje sterowników. Pisze coś takiego przy opcjach dzwięku:

urządzenie zgodne ze standartem high definition audio. Nie podłączone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor - piszesz że masz kompa z części czyli składaka, to poszukaj pudła od twojej płyty głównej powinna tam być płyta ze sterownikami do niej oraz do twojej karty dźwiękowej. Jak już zainstalujesz to w Panel sterowania > Dźwięk > PPM na głośniki (urządzenie zgodne ze standardem high definition) i zaznacz 'Ustaw jako urządzenie domyślne.'

PS; I przestań cytować tekst bezpośrednio nad twoim bo to jest strasznie irytujące czytać wszystko dwa razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ale nigdzie niema.

Ale czego dokładnie nie ma? Menadżera urządzeń, czy karty dźwiękowej? : )

Na wszelki wypadek zrób tak: [Klawisz Windows]+[R] -> devmgmt.msc -> [Enter]. Teraz sprawdź co jest pod urządzeniami audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...