Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nwm

Rozwiązany: Battlefield Bad Company 2

Polecane posty

Wybrałem sobie 3 poziom trudności w singlu (chyba błąd) no i wszystko było ok przeciwnicy nie sa tacy bystrzy, jedyne co denerwuje że mój kumpel stoi przed wrogiem a ja na drugim końcu mapy i typ strzela do mnie nie do kompana :tongue:

Dobra ale do rzeczy trafił mi się etap z śmigłowcami, no i nie wiem co zrobić, ta wyrzutnia rakiet jest strasznie niedorobiona 90% pocisków nie trafia w cel, a te śmigłowce strasznie ruchliwe no i nie wiem co tam zrobić. Po chwili z 1 śmigłowca robi się 3, cała okolica płonie ja też i koniec.

Prosił bym o jakieś podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o misji na pustyni?

Bierzesz wyrzutnie i wracasz na ścieżkę między skałami, unikasz kul śmigłowców a jak któryś ci zawiśnie nad głową celujesz i strzelasz.

Pamiętaj musisz przycelować bo jak spudłujesz skończy ci się amunicja i będziesz musiał wrócić, a jak byś wracał to tam są jeszcze dwie stacjonarne wyrzutnie z których możesz zrobić użytek. No i żeby ci żaden nie spadł na głowę.

Da się zrobić.

Bo kompani są tylko po to żeby cię męczyć głupio śmiesznymi tekstami, a tak naprawdę ty tylko ty grasz pierwsze i ostatnie skrzypce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z tą misją ale jak się sprężysz to wszystko da się zrobić. Te śmigłowce są bardzo wkurzające, jak już w niego wycelujesz to w ostatniej chwili ucieka w prawo albo w lewo a potem podlatuje drugi. Moim zdanie ta misja na najwyższym poziomie trudności jest nie do przejścia. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w tym miejscu co wspomniałem (wąski górski przesmyk, dużo kurzu), czy morze w tym dużym forcie?

Jeżeli w tym drugim (dużym forcie) to niedaleko w podłodze jest klapa, niby wejście do bunkra, możesz się tam schować i postępować jak napisałem wyżej.

Moim zdanie ta misja na najwyższym poziomie trudności jest nie do przejścia.

Jeżeli sobie z nią poradzi to strzelanie ze śmigłowca w stanowiska rakietowe (kawałek dalej) uzna jednak za najbardziej frustrujący moment w kampanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... U mnie to po 2 rakietach z tej wyrzutni już siedzą mi nad głowa i dostaje serie rakiet... U niego latają elegancko przed celownikiem i nawet nie strzelają da się jakoś zmniejszyć poziom trudności w trakcie gry?

Jeszcze mankament zauważyłem że kule moich kompanów nic nie robią Rosjanom... Czarek "Ja zajmę się wrogami ty śmigłowcami" uciekłem do tego kanionu wracam a tam 7 "rusków" NO BY TO ... (THX CZARUŚ) Szukałem tego włazu ale nie mogę znaleźć ( Żyję jakieś 5 6 sec) jeśli jest niżej nie przejdę się tam jest z 12 "rusków" Rakiety wala, wszędzie "ruski" Krew flagi bebechy latają masakra!!! chaos a u typa na filmiku to chyba inna gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś na filmiku grubo przesadził bo ten tryb to co najwyżej tryb łatwy wybiega im pod lufę a rusek dopiero przeładowuje broń :puknijsie: dostaje serią i nadal stoi, akurat. A czy to była gra na PS3 ?? Moim zdaniem gry na konsole są pod nie już zoptymalizowane a tam co chwila spowolnienia, i gra dostaje zadyszki. No i ten kurz, u mnie na kompie jest mniejsza widoczność, można powiedzieć że widzę tylko swoich kompanów a strzelam prawie na oślep, a tutaj co? konsolowcy dostali ułatwioną wersję ;) Poza tym chyba grał na kodach bo z helikopterem nawet na łatwym nie było aż tak łatwo.

Dobra dosyć o nim.

Ta klapa w podłodze o której wspomniałem jest gdzie indziej, dużo dalej (sory za wprowadzenie w błąd) w dużej fortecy na środku tej samej mapy, tam też był heli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem sobie to i zacząłem od nowa cała misje, w porównaniu do tej to bułka z masłem. Śmigłowiec w "Fortecy" był bardzo łatwy wróciłem do punku wymiany broni było to idealne miejsce, miałem okna i kawał muru żeby się chować trafiłem 3 rakieta tylko raz i padł (te w tamtym zrytym miejscu trzeba walnąć 2 razy).On był jakiś mniej ruchliwy zawisał w powietrzu i nawalał w mur za którym stałem. Z powrotem mam ten szajs z 3 śmigłowcami... :wallbash: Padłem tam 100x razy, mecze się od wczoraj :rozpacz: Oni ostro z tym przesadzili stacjonarne wyrzutnie rakiet są ZA WOLNE! Ręcznymi nie trafie latającego jak ważka ruskiego owada. Biegnę biorę wyrzutnie ręczna lecę na dół wale 1 rakietę w śmigłowiec co spuszcza "rusków" tą wyrzutnia ładuje się z 3, sec po załadowaniu i trafieniu śmigłowiec pada zostały jeszcze 2 i weź człowieku rób co chcesz, jak na dole jest 12 "rusków" nad tobą 2 śmigłowce i walą gradem rakiet no ... :klnie: !!! Żeby obsłużyć stacjonarne wyrzutnie musiał bym położyć myszkę na podłodze i jeździć nią z 1 końca pokoju na 2 nie ma szans żeby to zrobić, do schronienia nie dobiegnę po drodze jest 12 typa, schować się nie ma gdzie a nad głową latają i sypią rakietami :klnie::klnie: Snajper po trafieniu nie zabija 1 strzałem na poziomie hard, idzie się przez grę jak masło a nagle bach hardcore, bez osłony na pustym polu ty z beznadziejnymi wyrzutniami rakiet vs szybkie zwinne "ruskie" śmigłowce :down: Jestem za słaby na poziom z hard, jak bym chciał teraz mienić na normal da się? czy muszę grać od nowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to robilem tak pierwsze zajalem sie kilkoma ruskimi po czym zmienilem bron na wyrzutnie podeszedlem do tego dziala przeciwlotniczego (czy co to jest) i strzelalem do smiglowca z niego. jak ci sie nie uda tym go zdjac strzelaj z wyrzutni jak bedzie nad toba, i tak każdego kolejnego.

mogę się mylić dawno w to nie grałem :P

i nie zapomnij w miedzy czasie kropnąć paru ruskich co bedą na dole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie ta misja na najwyższym poziomie trudności jest nie do przejścia.

Jeżeli sobie z nią poradzi to strzelanie ze śmigłowca w stanowiska rakietowe (kawałek dalej) uzna jednak za najbardziej frustrujący moment w kampanii.

To było banalne za 1 podejściem przeszedłem po misji z tymi 3 śmigłowcami idzie jak po maśle :smile: W sumie gra bardzo krótka i to jeszcze na najwyższym poziomie trudności 3 dni? ;O z czego misja z 3 śmigłowcami 2 :laugh: A jak by ktoś chciał wiedzieć to zrobiłem tak:

Pobiegłem po rakietnice, wywaliłem 4 granaty w typów co zjechali z śmigłowca, potem z granatnika i biegłem sprintem na koniec mapy do takiej wieżyczki, tam skoczyłem na murek, z murku do środka, a dalej już bez problemu to samo co z śmigłowcem w "forcie" :icon_twisted:

Thx za odpowiedzi :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...