Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ultranoob

Rozwiązany: Batman AA

Polecane posty

Mam problem z przejściem misji z wydostaniem się na powierzchnię jestem po walce w kanałach z Crockiem. Drogę zasłaniają niezniszczalne korzenia a za mną jest wielkie pomieszczenie do skakania. Na górze tego pomieszczenia jest jakiś pokój z ściana do wysadzenia i kratką do wejścia ale za nic nie da się założyć ładunku i dostać do kratki wentylacyjnej.

To jest to pomieszczenie za mną.

post-64108-1270198205_thumb.jpg

post-64108-1270199220_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe. Do tej jaskini wchodzisz dwa razy. Nie pamiętam, czy za pierwszym coś się dostaje, ale za drugim Batman podczas cut-scenki (czyli w momencie, gdy gracz nie może nic zrobić) wyciąga ulepszony pazur składający się z trzech linek. A może jesteś w tej jaskini dopiero pierwszy raz? Podaj ilość procent oraz ilość godzin, jakie spędziłeś przy tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można to źle przejść? :)

Wchodzisz do jaskini. Po wejściu idziesz po mostku, by dostać się do głównej atrakcji owej jaskini, czyli laboratorium Batmana. Trudno jej nie zauważyć, bo znajduje się na samym środku pomieszczenia oraz składa się z wielu urządzeń i komputerów. Gdy dochodzisz do tamtego miejsca, włącza się cut-scenka, która pokazuje jak nietoperek pracuje nad antidotum na te wielkie rośliny sporządzone przez Poison Ivy. Nagle te zmutowane rośliny "wchodzą" do jaskini i rozwalają całe stanowisko Batmana. Wtedy on podchodzi do jakiejś skrzynki i bierze ulepszony pazur. Wtedy gracz uzyskuje kontrolę nad człowiekiem nietoperzem i idzie dalej.

Jeśli tą sekwencję miałeś, to coś nie gra, lecz jeśli nie (co podejrzewam), to przepraszam za spoiler i życzę miłej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem tej sekwencji właśnie mam misję żeby dostać się do jaskini batmana po raz drugi! Bo dopiero co wziąłem materiał na antidotum i muszę wyjść na powierzchnię.

DOBRA w końcu! Już chyba wiem gdzie iść dzięki wszystkim za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...