Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KamcioKowal

Steam, problem z kontem

Polecane posty

Witam, to kolejny mój problem z grami. :tongue: (Jakiś czas temu umieściłem tu temat o problemie z King's Bounty, ale w międzyczasie sam rozwiązałem problem i zapomniałem o temacie, sorry)

Przy zakupie nowego kompa rok temu dostałem za darmo CDKey do Empire:Total War, do pobrania ze Steama.

Pobrałem (aaargh, 16 giga, z 8 godzin ściągania zeszło) zainstalowałem, ale grałem krótko- w tamtym okresie nie miałem ochoty na strategie. Ostatnio zaczynam wracać do tego szlachetnego gatunku.

Po kilku miesiącach przerwy postanowiłem ponownie zalogować się na Steamie, w celu uruchomienia gry. Zapomniałem hasła.

Wysłano mi e-mail aktywacyjny. Do aktywacji konta potrzeba prócz kodu odpowiedzi na tajne pytanie. Znam tą odpowiedź, jest tylko jedna możliwość, mam absolutną pewność. Ale Steam uparcie twierdzi że podałem zły kod/tajną odpowiedź.

Próbowałem wiele razy- nic.

Założyłęm drugie konto. Tyle że nie da się na nim grać w E:TW, bo gra choć jest wykryta jako zainstalowana, to działa na tym pierwszym (nie wiem o co tu chodzi, pewnie CD-key jest przypisany do pierwszego).

A do pierwszego nie mogę się dostać...

Mam dwa pytania:

1) Czy mógłbym całkiem pozbyć się gry z kompa, następnie na drugim koncie użyć tego samego CD-keya, ponownie pobrać i zainstalować?

2) Jeśli nie- co mam zrobić? :tongue:

Proszę o pomoc, nie znam się na "stimie". Tym razem nie zostawię tematu :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym całkiem pozbyć się gry z kompa, następnie na drugim koncie użyć tego samego CD-keya, ponownie pobrać i zainstalować?

Nie. Próbowałem to samo z MW2. Każdy key przyporządkowany jest do jednego konta Steam.

co mam zrobić?

Musisz kupić drugą kopię... (60 zł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna możliwość.

Piszesz do Valve po angielsku, że prawdopodobnie ktoś ukradł Ci konto (na stronie jest formularz). Jakiś miły (zazwyczaj) gostek w odpowiedzi wyśle odeśle Ci tzw. "TICKET NUMBER".

Musisz przepisać ten numerek na karteczkę z cd-keyem, którego użyłeś do aktywacji gry, zrobić zdjęcie / skan całości i wysłać.

Jak dobrze pójdzie to za 2 dni będziesz miał swoje stare konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna możliwość.

Piszesz do Valve po angielsku, że prawdopodobnie ktoś ukradł Ci konto (na stronie jest formularz). Jakiś miły (zazwyczaj) gostek w odpowiedzi wyśle odeśle Ci tzw. "TICKET NUMBER".

Musisz przepisać ten numerek na karteczkę z cd-keyem, którego użyłeś do aktywacji gry, zrobić zdjęcie / skan całości i wysłać.

Jak dobrze pójdzie to za 2 dni będziesz miał swoje stare konto.

OK, tylko na jaki adres, i po polsku czy angielsku? :tongue: (obstawiam to drugie, ale chcę się upewnić)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...