Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek12137

Battlefield: Bad Company 2 - Wywala do menu.

Polecane posty

Gram sobie jakieś 5-10 minut w multiplayer i robi się na sekundę czarny ekran i wywala mnie do menu. I wyskakuje komunikat że "Przerwano połączenie z serwerem. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie." Jak w single grałem z dwie godziny to nic się nie działo. Gra płynnie na średnich detalach chodzi. Poradźcie bo chce sobie normalnie pograć :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@odświeżam

Mam ten sam problem, liczyłem, że wyjdzie jakiś patch, ale dalej nie mogę pograć w Multi, bo trochę zagram, zazwyczaj ok 1,5 mapy i wywala do menu z wiadomością, że "Przerwano połączenie z serwerem..."

Próbowałem sposobu z usuwaniem pliku hosts, czy jakoś tak, wyłączyłem antywirusa, i firewall'e i nic. Prosiłbym o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@odświeżam

Mam ten sam problem, liczyłem, że wyjdzie jakiś patch, ale dalej nie mogę pograć w Multi, bo trochę zagram, zazwyczaj ok 1,5 mapy i wywala do menu z wiadomością, że "Przerwano połączenie z serwerem..."

Próbowałem sposobu z usuwaniem pliku hosts, czy jakoś tak, wyłączyłem antywirusa, i firewall'e i nic. Prosiłbym o pomoc.

Na początku też tak miałem i jak się okazało to był problem z PunkBusterem, pobrałem z internetu aktualizator tego programu i do dzisiaj gra działa normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@odświeżam

Mam ten sam problem, liczyłem, że wyjdzie jakiś patch, ale dalej nie mogę pograć w Multi, bo trochę zagram, zazwyczaj ok 1,5 mapy i wywala do menu z wiadomością, że "Przerwano połączenie z serwerem..."

Próbowałem sposobu z usuwaniem pliku hosts, czy jakoś tak, wyłączyłem antywirusa, i firewall'e i nic. Prosiłbym o pomoc.

Na początku też tak miałem i jak się okazało to był problem z PunkBusterem, pobrałem z internetu aktualizator tego programu i do dzisiaj gra działa normalnie.

PunkBuster już aktualizowałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...