Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olimp Bathory

Monitor panoramiczny a gry

Polecane posty

Witam

Dorwałem nowy monitor, panorama LG 19". I widzę duża różnicę w wyglądzie gier między zwykłym monitorem a panorama. Dlatego pytam czy i jak można ustawić by obraz w grach wyświetlany był w rozdzielczości sensownej a reszta ekranu była czarna? Nie, nie chodzi mi o granie w oknie, coś jak Assassins Creed ale do każdej gry i z każdej strony jeśli to konieczne.

Karta - GF 8800 GT, najnowsze sterowniki.

Dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "sensowna rozdzielczosc"? Napisz po polsku o co ci chodzi. Dla 19" panorama to 1440x900. Chodzi ci, by obraz byl wyswietlany jako 4:3 czy w czarnej ramce? Jesli chodzi ci o to pierwsze - szukaj w opcjach gier, a o drugie...hmm... moze jest, ale w zyciu o tym nie slyszalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe wyświetlanie obrazu w 4:3 z czarną ramką na pewno, przyznam, że sam nigdy się w to nie bawiłem bo to rozciągnięcie mało mi przeszkadza. Radze poszukaj w opcjach sterownika karty graficznej.

Właśnie czegoś takiego szukam. Albo sensowne ustawienie obrazu 4:3 w grach ale nie w każdej starszej się tak da. Opcje rpzekopuję już od godziny i nic. Ślepy jestem albo nie ma w panelu NVIDII.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki os? Ja na Viście (notebook) mam w "Panelu sterowania NVIDIA" coś o nazwie "Zmień skalowanie monitora płaskiego" i tam mogę ustawić, jak ma być wyświetlany obraz (bez skalowania/skalowanie z zachowaniem proporcji/skalowanie do natywnej rozdzielczości ekranu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...