Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

47

NFS Shift

Polecane posty

Gram na padzie. Czasem kiedy wpadnę w poślizg i wypadnę z trasy, blokują mi się hamulce. Czy to jest jakiś ultrarealistyczny ficzer, czy też coś się kaszani z padem? Jeśli to pierwsze, to chyba niezbyt udany. :P Aha, wszystkie wspomagacze mam wyłączone.

Druga sprawa, odnoszę wrażenie, że nie działa mi nitro. Mam wszystko ładnie zamonotowane, ale po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku odpowiedzialnego za dopalacz, absolutnie nic się nie dzieje... Ktoś miał podobny problem? Może jednak nie wszystko poprawnie dokręciłem? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nitro to nie będę się wypowiadał gdyż nie wiem (nie grałem tak długo:D), odnośnie sterowania padem - problem występował wcześniej ? Sprawdzałeś pada na innej grze (konkretnie przyciski??) Z własnego doświadczenia wiem że NFS Shift nie lubi się z padami, sam sprawdzałem swojego NFS'a na Rumblepad? 2 Vibration Feedback Gamepad i Cordless Rumblepad? 2. W obydwu przypadkach były problemy z poprawnym ustawieniem pada, bądź kalibracją. Tak więc jeżeli problem z padem nie wstępuje w innej grze, będzie to wina NFS SHIFT'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro zaczęło magicznie działać - po prostu zmieniłem przycisk w opcjach. Generalnie pad działa poprawnie, przynajmniej według programu kalibracyjnego, także być może faktycznie Shift coś tam kaszani... Na początku miałem też problemy z ustawieniem skręcania - z niewiadomych przyczyn samochód skręcał tylko w prawo, nawet jak naciskałem strzałkę w lewo. Problem ten jednak minął samoistnie, więc mam nadzieję, że z tymi hamulcami będzie podobnie. Choć na szczęście nie jest to jakoś wybitnie irytujący problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakich ustawieniach realizmu grasz? Bo jeżeli masz wyłączone ABS'y i inne tego rodzaju śmiecie to hamulce będą Ci się blokować jeżeli będziesz hamować na chama. Jeżeli natomiast masz włączone to nie wiem w czym problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...