Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawello12

Wieczne Kartridże Do Epsona

Polecane posty

Powiem tak. Ja nigdy nie ufam takim ofertom. Mam też EPSON'a z serii DX i zawsze kupuje oryginalne kartridże od producenta. Masz gwarancję, że działają itp. Takie zamienniki to po prostu słabej jakości atramentowy zamiennik. Powiedz mi np. czemu kosztują 80 zł a oryginalne EPSON'owskie 171 zł ? Jeśli drukujesz też czasem jakieś zdjęcia to zapomnij o czymś takim jak dobra jakość. Ogólnie: nie polecam. (później i tak będziesz musiał kupić tusz do uzupełnienia ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi np. czemu kosztują 80 zł a oryginalne EPSON'owskie 171 zł ?

Bo producenci drukarek nie zarabiają raczej na sprzedaży drukarek, tylko potem na tuszach. To dlatego drukarkę można kupić w miarę niedrogo, a oryginalne tusze bardzo drogo.

później i tak będziesz musiał kupić tusz do uzupełnienia

Ale wychodzi taniej nawet od zamienników, bo nie trzeba płacić wiele razy za kartridż, tylko za sam atrament.

Zdjęć prawie wcale nie drukuje. A oryginalnych tuszy i tak nie zamierzam używać. teraz korzystam z zamienników. Za urządzenie dałem ok. 240 zł. A cena oryginalnych tuszy wynosi 171 zł. Więc się raczej mało opłaca. Przy wydrukach tekstowych i jakiejś prostej grafice nie ma żadnej straty jakości (no chyba że ktoś kupi zamiennik za 5 zł).

Zresztą ja nie chciałem, żeby mnie przekonywać, czy oryginalne tusze są lepsze od zamienników - z tym się zgadzam, ale szkoda mi kasy. Pytałem o to, czy ktoś z tego korzystał? Jeśli jest ktoś taki, to niech wyrazi swoją opinię. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...